To je až k neuvěření! Jak v reálném životě vypadají oblíbené televizní hvězdy?

3. července 2022 15:28
Jak oproti filmům a seriálům vypadají v reálu televizní hvězdy, jako je Mayim Bialik, Emilia Clarke, Chandler Riggs nebo Evangeline Lilly?
1/10

Jakmile si oblíbíme nějaký televizní pořad, sžijeme se s jeho hlavními postavami a hltáme jejich životy bez mrknutí oka. Občas ale zapomínáme na to, že to jsou jejich filmové nebo seriálové životy! Jak ale tito herci vypadají v reálu? Věřte nám, že taková Mayim Bialik alias Amy Farrah Fowler umí překvapit! Na to i na dalších 9 tváří se můžete podívat v našem článku. 

The Big Bang Theory: Mayim Bialik (Amy Farrah Fowler)

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:28 pondělí 31. října 2022. Anketa je uzavřena.

 • 54
  SUPER
 • 49
  LOVE
 • 45
  FAIL
 • 43
  WTF
 • 39
  OMG
 • 38
  LOL
Foto

N41e83l88s25o92n T91u94c94k19e85r

Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697

Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART