Jak přežít konec světa? Stačí na to 6 000 dolarů!

29. března 2018 16:07
Costco je velkoprodejová společnost, která se stala oblíbenou zejména pro větší rodinné nákupy. Tentokrát se ovšem hodlá postarat o to, aby byli zákazníci zajištěni i pro případ apokalypsy – za pouhých 6 000 dolarů!

ČTI TAKÉ: 25 ŠOKUJÍCÍCH PROMĚN! PŘED A PO ZHUBNUTÍ! OPRAVDU JDE O STEJNÉ LIDI!

Sada konzerv má pomoci přežití v případě katastrofy

Do prodeje tak vstoupil produkt „Nutristore 1-Year Premium Food Kit“, který představuje zásobu jídla po celou rodinu zhruba na rok.

via GIPHY

Obchod jej popisuje slovy: „Užijte si pohodlí vědomí, že má vaše rodina veškeré důležité potraviny k přežití nouze či přírodní katastrofy!“ Je to především snaha zpeněžit strach rodin, které žijí daleko od civilizace a neustále čekají, kdy přijde konec světa.

NOVÝ FILMOVÝ KVÍZ! 20 OTÁZEK NA TÉMA SÁM DOMA! OTESTUJ SE!

Tato sada by měla zajistit dostatek živin (2 000 kalorií denně) na 12 měsíců až čtyřem lidem. Nebo osmi lidem na půl roku. Obsahem je vše možné od bílé rýže po instantní těstoviny, fazolové lupínky, mléko, brambory, zeleninu, ovoce a další. 

Costco navíc zaručuje, že v případě objednání bude zásilka doručena diskrétním způsobem, abyste prý v případě oné katastrofy nebyli prvním cílem k rabování. Zajímavé! 

via GIPHY

KVÍZ: STŘÍKEEEJ! ZNÁŠ FILM SNOWBORĎÁCI? ZKUS NAŠICH 20 OTÁZEK!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:07 pátek 27. července 2018. Anketa je uzavřena.

 • 14
  SUPER
 • 11
  OMG
 • 10
  LOL
 • 10
  WTF
 • 9
  FAIL
 • 8
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART