Jak je to v reálu? Cole Sprouse promluvil o vztahu s Lili Reinhart ze seriálu Riverdale!

21. září 2017 19:33
Na kameře to mezi nimi pěkně jiskří. Jak je to ale v soukromém životě?

ČTI TAKÉ: Ariana Grande je velkou milovnicí Harryho Pottera! Jak se projevila jako fanynka?

Cole Sprouse a Lili Reinhart

Fanoušci seriálového hitu Riverdale si rozhodně museli všimnout, že mezi Colem Sprousem a Lili Renhart to v seriálu obrovsky vře a chemie mezi nimi funguje skvěle. Že by se láska z placu mezi Jugheadem a Betty přenesla i mimo filmové plátno? Cole se o tom tématu rozmluvil pro týden Entertainment Weekly.

„Od začátku lidé chtěli, aby mezi mnou a Lili něco bylo, protože v seriálu to funguje dobře. Je hezké, že o nás lidé takto mluví, protože to znamená, že oba dva své role hrajeme přesvědčivě. Je to tak úspěšné, že nás lidé jako pár chtějí vídat i v soukromém životě,“ přiznal Cole. Chápeme to tedy správně, že herec vztah s herečkou nepotvrdil, ale ani nevyvrátil?

Pravdou je, že Lily napsala úžasnou zprávu hercovi na Instagram k jeho narozeninám a několikrát byli viděni i mimo záběr kamer. Vyrazili společně například na výlet balónem a oba dva fotku sdíleli na Instagram, aby si všichni všimli, že jsou spolu. I přesto, že to vypadá, že to mezi oběma jiskří, výlety mohou znamenat, že jsou jen dobří kamarádi. Přesto si hrozně moc přejeme, aby tam bylo něco víc než jen to přátelství.

3 weeks until the gang is back. Get your tissues ready. And brace yourself. It's going to be a wild ride 

Příspěvek sdílený Lili Reinhart (@lilireinhart),

Vypadá to ale že ani jeden z nich se s odpovědí moc přemáhat nebude. Cole několikrát řekl, že si chce svůj soukromí život udržet v utajení a podobný názor má i Lili. „Jsem jeden z těch kluků, kteří nikdy nebudou mluvit o své soukromém životě veřejně. Strávil jsem spoustu let tím, že jsem odděloval soukromý život a pracovní, takže to budu dělat i nadále,“ řekl Cole.

„Lili a já hrajeme postavy, které spolu chodí. Ale upřímně řečeno, já jsem blázen do módy a přátel, nevím zda bych na nějaký vztah měl vůbec čas,“ dodal pro MTV New. I tak si tajně přejeme, aby to roztomilému seriálovému páru vyšlo i v reálném životě.

ČTI TAKÉ: Yes! Punková minulost trpaslíka ze Hry o trůny! Peter Dinklage v akci jako zpěvák!

via GIPHY

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:33 pátek 19. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 191
  LOVE
 • 19
  WTF
 • 14
  SUPER
 • 14
  FAIL
 • 14
  OMG
 • 13
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART