Jak chutnají lidské kosti? Zpěvák Marilyn Manson je prý zkoušel kouřit!

9. října 2017 14:25
Marilyn Manson je zpěvák extrémů a teď to opět potvrdil.

ČTI TAKÉ: Neustále pod drobnohledem a žádné oslavy! Liam Payne zavzpomínal, co mu vadilo ve 1D!

Marylin Manson

Marilyn Manson se nikdy nebránil extrémů a dost často si v nich velmi libuje. Nedávno odhalil, že zkoušel kouřit i lidské kosti. Nedávno se o tom rozhovořil pro časopis Rolling Stone.

„Kouřil jsem lidské kosti a pil kyselinu. Nechci to opakovat, protože vaše démoni se objevují na povrchu, když kouříte kosti. Čím jste starší tím víc démonů máte a máte z toho noční můry,“ řekl zpěvák. Kde jsou k sehnání lidské kosti a je to vůbec možné?

Manson je už zřejmě opravdu mimo a jeho slova se musí brát s velkou rezervou. Nedávno se například rozhovořil o Donaldu Trumpovi. „Jediné, co prezident Donald Trump udělal dobrého je, že postavil Trump Tower. Nedávno jsem se tam měl možnost ukrýt, opravdu skvělá budova,“ řekl zpěvák. Zda si tam dal lidské kosti či se napil kyseliny, už ale neřekl.

ČTI TAKÉ: Je Niall Horan zamilovaný? Narozeniny slavil s herečkou Olympií Valance!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:25 úterý 6. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 69
  LOL
 • 28
  FAIL
 • 27
  WTF
 • 26
  LOVE
 • 17
  SUPER
 • 12
  OMG
Foto

D21a70-76D47a89-69D90a61-21D13a D98a51a

Baví Vás dělat z lidí idioty? Kvůli podobným článkům, jako je tento si polovina lidí myslí, kdoví, co to není za "kreténa". (A netýká se to jen Mansona a tohoto článku, ale také jiných celebrit.) Když už chcete překládat články z angličtiny, tak, prosím, to dělejte kvalitně. Sama jsem tento článek předevčírem četla (v originálu) a to, co jste si z toho vytáhli, je jen pár řádků, které tam jsou uvedeny jen tak mimochodem, ale samozřejmě, bez šíleností by nebylo o čem psát. Tak to ale opište laskavě celé.

Proč se například nezmíníte o tom, že Mansonova nejoblíbenější skladba ze všech je Měsíční sonáta od Beethovena a proč? Že jako dítě miloval originální Alenku v říši divů od Carrolla? Nebo o tom, co se naučil díky radě od svého otce? Je to příliš málo skandální? Nezapadá to do profilu naprostého šílence a vysmaženého feťáka, jak ho chcete prezentovat? Dokazuje to, že je to taky myslící bytost, která dokáže být přes všechno nudná, všední a lidská a to se vám nehodí do krámu, že? Jak se nejedná o ilegální sbírku lidských ostatků nebo nejméně šestidenní bakchanálii, nestojí to za zmínku.

A co se týká Trumpa - mohli byste to tedy alespoň dovysvětlit. Kupříkladu se to neodehrálo "nedávno", jak jste mu vložili do úst, ale v roce 1999.

Tolik k Vaší důvěryhodnosti a obsahové úplnosti. Občas se tu pobavím, ale poslední dobou mi nad tím, co jste schopni sem psát, zůstává stát rozum.

Pro ty, kteří by měli zájem si interwiew přečíst bez subjektivního zabarvení zaujatého redaktora, zde přikládám odkaz na originální rozhovor: http://www.rollingstone.com/music/features/marilyn-manson-on-bowie-drugs-and-losing-his-virginity-w507170

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART