Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Diskuse k článku

  Jak chutnají lidské kosti? Zpěvák Marilyn Manson je prý zkoušel kouřit!

  Marilyn Manson je zpěvák extrémů a teď to opět potvrdil.

  Upozornění

  Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
  Děkujeme za pochopení.

  Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

  D23a30-21D46a88-79D52a34-82D42a 19D15a96a 5618964751188

  Baví Vás dělat z lidí idioty? Kvůli podobným článkům, jako je tento si polovina lidí myslí, kdoví, co to není za "kreténa". (A netýká se to jen Mansona a tohoto článku, ale také jiných celebrit.) Když už chcete překládat články z angličtiny, tak, prosím, to dělejte kvalitně. Sama jsem tento článek předevčírem četla (v originálu) a to, co jste si z toho vytáhli, je jen pár řádků, které tam jsou uvedeny jen tak mimochodem, ale samozřejmě, bez šíleností by nebylo o čem psát. Tak to ale opište laskavě celé.

  Proč se například nezmíníte o tom, že Mansonova nejoblíbenější skladba ze všech je Měsíční sonáta od Beethovena a proč? Že jako dítě miloval originální Alenku v říši divů od Carrolla? Nebo o tom, co se naučil díky radě od svého otce? Je to příliš málo skandální? Nezapadá to do profilu naprostého šílence a vysmaženého feťáka, jak ho chcete prezentovat? Dokazuje to, že je to taky myslící bytost, která dokáže být přes všechno nudná, všední a lidská a to se vám nehodí do krámu, že? Jak se nejedná o ilegální sbírku lidských ostatků nebo nejméně šestidenní bakchanálii, nestojí to za zmínku.

  A co se týká Trumpa - mohli byste to tedy alespoň dovysvětlit. Kupříkladu se to neodehrálo "nedávno", jak jste mu vložili do úst, ale v roce 1999.

  Tolik k Vaší důvěryhodnosti a obsahové úplnosti. Občas se tu pobavím, ale poslední dobou mi nad tím, co jste schopni sem psát, zůstává stát rozum.

  Pro ty, kteří by měli zájem si interwiew přečíst bez subjektivního zabarvení zaujatého redaktora, zde přikládám odkaz na originální rozhovor: http://www.rollingstone.com/music/features/marilyn-manson-on-bowie-drugs-and-losing-his-virginity-w507170

  0/0
  10.10.2017 22:17