Jak bude pokračovat seriál Riverdale a jaké vztahy mají herci mezi sebou na place?

12. prosince 2017 12:10
Herci z Riverdale se svěřili, jak jim seriál změnil život a jaké mezi s sebou mají vztahy.

ČTI TAKÉ: „Na veřejnosti se měním v kreténa!“, řekla o sobě Jennifer Lawrence z Hunger Games!

Riverdale

Od té doby, co seriál Riverdale vstoupil do našich životů, nemůžeme se od něj odtrhnout a čekáme netrpělivě každý den na nový díl. Teď nám konečně sami herci odhalili, co nás čeká ve zbytku druhé série. Je skvělé, že mají mezi s sebou skvělé vztahy a rádi spolu tráví i čas mimo natáčení.

„Mám druhou rodinu. Když jsem začala natáčet, tak jsem hned věděla, že si budeme rozumět. Ale netušila jsem, že se všichni stanou mými nejlepšími přáteli,“ svěřila se nadšeně Lili Reinhart. „To, co jsem se na herectví naučil, je to, že je dobré mít mezi herci přátele. To, že mezi s sebou máme super vztahy i mimo obrazovku, diváci cítí a je velmi příjemné sledovat jejich reakce,“ doplnil Cole Sprouse.

O tom, jak bude pokračovat děj v druhé sérii, se rozmluvila herečka Madelaine Petsch. „Bude tam mnohem více krve. Je tam spoustu příběhu na téma vztahy mezi matkami a dětmi,“ naznačila. Vývoj své postavy v následujících dílech prozradil i Cole.

Prim & proper.

Příspěvek sdílený Lili Reinhart (@lilireinhart),

„Jughead je hodně rozzlobený kluk, který dělal během sezóny opravdu velmi špatné rozhodnutí. Uvidíme, jak to bude dál,“ byl tajemný herec, který se přiznal, že mu seriál velmi změnil život.

„Hodně mi to změnilo život, protože mi lidé začali říkat jiným jménem, což je zajímavé. Dělá mě to ale šťastného a to je nejdůležitější,“ dodal. I nás dělá seriál Riverdale šťastné a jsme rádi, že to takhle mají i herci.

ČTI TAKÉ: Liam Payne stráví Vánoce se synem! Kam ho chce vzít a co Bear miluje?

3 weeks until the gang is back. Get your tissues ready. And brace yourself. It's going to be a wild ride 

Příspěvek sdílený Lili Reinhart (@lilireinhart),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:10 středa 11. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 283
  LOVE
 • 21
  WTF
 • 20
  LOL
 • 19
  SUPER
 • 18
  OMG
 • 16
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART