Herec Ed Westwick z Gossip Girl prý před lety znásilnil mladou herečku! Co na to řekl?

8. listopadu 2017 18:37
Tomu se ani nechce věřit. Herec z Gossip Girl měl znásilnit před čtyřmi lety mladou herečku...

ČTI TAKÉ: Harry Styles v novém klipu Kiwi jako učitel v dortové bitvě svých žáků! Hit nebo shit? Hlasuj!

Gossip Girl

Herec Ed Westwick známý ze seriálu Gossip Girl odmítl tvrzení, že znásilnil herečku Kristina Cohen. V krátkém prohlášení řekl, že tuto dívku nezná. Cohen se na Facebooku svěřila s tím, že ji před čtyřmi lety slavný herec donutil dělat věci, které jí byly nepříjemné. Nebyli tam prý sami, stalo se to i v přítomnosti producenta, se kterým herečka v tu dobu chodila.

Cohen tvrdí, že šla spát do jiné ložnice, a když se probudila, herec jí obtěžoval a následně znásilnil. Herečka také řekla, že to nesměla nikomu říct, protože by ji Westwick zničil. „Nebylo snadné s tím vyjít ven, ale ve světle nedávných tvrzení proti vysoce postavených osobnostem v Hollywodu, cítím, že i můj příběh může pomoci druhý,“ dodala.

„Doufám, že toto pomůže ostatním, aby věděli, že nejsou sami, že nejsou na vině a že to není jejich vina. Doufám, že můj příběh a příběhy ostatních pomohou zneškodnit prostředí, které tyto příšery vytvořili,“ pokračovala. Zda jí ale někdo uvěří, je otázka.

Herec vydal krátké prohlášení na Instagramu, kde říká, že Kristinu nezná. „Nikdy jsem tuto ženu neviděl. Nikdy jsem žádné ženě neublížil,“ napsal herec. Vypadá to, že kauze znásilněných žen v Hollywoodu bude mít ještě pokračování!

ČTI TAKÉ: Trendy na Instagramu: Srdíčka vyřezaná v obočí! Co ty na to? Hit nebo shit? Hlasuj!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:37 čtvrtek 8. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 18
  WTF
 • 18
  OMG
 • 16
  LOL
 • 16
  FAIL
 • 13
  SUPER
 • 12
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART