Herci ze seriálu Riverdale! Mají se rádi nebo se nemůžou vystát?

4. ledna 2018 20:15
Riverdale nás prostě baví. Jak jsou na tom ale herci a jaké mají mezi s sebou vztahy?

ČTI TAKÉ: Dylan Minette (13 Reasons Why) v traileru k novému hororu The Open House! Užij si temnou atmosféru!

Riverdale

Od té doby, co se začal vysílat seriál Riverdale jsme si zamilovali snad všechny herce. Ale zajímalo nás, co si Cole Sprouse, Lili Reinhart a spol myslí o dalších hercích a jak bude pokračovat druhá série.

Riverdale

„Mám úplně novou rodinu. Když jsme začali natáčet, věděl jsem, že si tyto lidi oblíbím a že je budu mít ráda, ale nevěděla jsem, že se stanou mými nejlepšími přáteli,“ svěřila se herečka Lili Reinhart o hereckém obsazení. S tím souhlasí i Cole Sprouse, který dodává, že pro něj je herecká parta velmi důležitá.

„Je dobře, že spolu máme dobré vztahy i mimo plac. Tento druh chemie publikum pozná a seriálu to jen prospěje,“ přiznal. Ne vždy je všechno ale pozitivní a s tím souhlasí i Cami Mendes, která se přiznala, že ignorovala Coleho radu a četla o sobě negativní komentáře.

Riverdale / season 2

„Slyšela jsem to nejhorší, co jsem mohla a teď mě už nic nepřekvapí,“ krčí herečka rameny. Madelaine Petsch zase otevírá téma, co se bude dít ve zbytku druhé série. „Bude tam více krve, ale i lásky. Otevře se více témat ohledně rodičů a to všechno vyvolá obrovský chaos,“ vysvětlila.

Většina herců přiznává, že jim působení v Riverdale změnilo život. Lili Reinhart se přiznala, že našla nejen přátele na celý život, ale také se hodně naučila. S tím souhlasí i Cami, která nic nebere jako samozřejmost.

Riverdale / season 2

„Nikdy nevíte, co se stane v budoucnosti. Samozřejmě, že Riverdale jednou skončí, ale bude to ještě chvilku trvat, což jsem ráda,“ směje se. My už se nemůžeme dočkat až uvidíme, jak bude seriál pokračovat.

ČTI TAKÉ: Jdi volit i ty! Kovy, Ben Cristovao, Ewa Farna, Paulie Garand... Generace s názorem!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:15 pátek 4. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 151
  LOVE
 • 29
  SUPER
 • 16
  FAIL
 • 16
  OMG
 • 14
  LOL
 • 14
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART