Jak uctil Harry Styles památku obětí teroristického útoku v Manchesteru?

25. května 2017 10:51
Halou v britském Manchesteru otřásla v pondělí večer exploze, která si vyžádala nejméně 22 obětí a 59 zraněných. K útoku se přihlásil Islámský stát. Sebevražedný atentátník zaútočil na nejzranitelnější skupinu obyvatel. V hale ten večer vystupovala americká zpěvačka Ariana Grande, jejíž fanoušky tvoří převážně děti a teenageři...

ČTI TAKÉ: ANKETA: KLUCI Z 1D A JEJICH SÓLOVKY! KDO TO U TEBE VYHRÁL? HARRY, LIAM, NIALL, LOUIS...?

Harry Styles / Miley Cyrus

Harry Styles aktuálně promuje své nové album. Odehrál koncert v LA a New Yorku a několik posledních dní trávil v Mexiku. Koncert, který se konal den po tragické události zahájil minutou ticha za všechny oběti útoku v Manchesteru.

Teroristický útok na koncertě Ariany Grande v Manchesteru

Kromě toho sdílel s fanoušky svůj vlastní příběh: „Když jsem zabookoval tuhle show, chtěl jsem s vámi všemi pořádně oslavovat. Ale dnešní noc není právě vhodná k oslavám. Minulou noc se v mém rodném městě Manchesteru stala tragédie a mě po ní zůstala v srdci díra.

Harry Styles

V té samé aréně jsem odehrál svou první show a ve městě Manchester byli vždycky skvělí fanoušci a povedené koncerty, na které vzpomínám doteď“, řekl Harry. „Každý den, když se probudíme si můžeme vybrat, co dáme světu.

A já vás prosím, vyberte si vždycky lásku. Do Mexika se vrátím už brzy s velkou show, ale dnes mi dovolte odehrát jen menší akustické vystoupení...“, omluvil se Harry fanouškům. Krásné gesto!

Své vystoupení na finále soutěže The Voice věnovala obětím útoku v Manchesteru i Miley Cyrus a na Twitteru a Instagramu uctila oběti vzpomínkou spousta dalších celebrit.

Miley Cyrus

Bojíš se chodit na koncerty a akce?
Nevím, to co se stalo, mě dost vyděsilo
Nevím, to co se stalo, mě dost vyděsilo
984
Ne, nenechám se zastrašit
Ne, nenechám se zastrašit
411
Ano, bojím se, že se mi stane něco podobného
Ano, bojím se, že se mi stane něco podobného
225

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:51 pátek 22. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 86
  LOVE
 • 17
  SUPER
 • 17
  OMG
 • 14
  LOL
 • 14
  WTF
 • 12
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART