Halsey čelí zákeřné nemoci: "Byla jsem těhotná, ale potratila jsem!"

4. května 2018 7:49
Třiadvacetiletá zpěvačka Halsey, která letos obdržela nominaci na ocenění Grammy, je známá svojí image drsňačky. Fanouškům však nyní dopřála nahlédnout i do choulostivějších oblastí svého života, když se rozpovídala o svém zdravotním stavu...

ČTI TAKÉ: SERIÁLOVÝ KVÍZ! JAK MOC DOBŘE ZNÁŠ SIMPSONOVI, PŘÁTELÉ A 13 DŮVODŮ PROČ?

Halsey

Během epizody „The Doctors“ z 26. dubna (video najdeš na konci článku) Halsey odhalila, že po mnoho let trpěla velmi bolestivou menstruací, než jí byla diagnostikována endometrióza. 

„Moje matka mi vždycky říkala, že ženy v naší rodině to mívají hodně nepříjemné,“ řekla. Když však Halsey naplno rozjela svoji hudební kariéru, zjistila, že se nejedná zdaleka jen o „nepříjemné“ pocity.

NOVÝ KVÍZ: 30 OTÁZEK NA TÉMA SERIÁL ULICE! JSI OPRAVDOVÝ FANOUŠEK?

„Na koncertech mi začalo být špatně a stres začal zesilovat příznaky. Pořád jsem omdlívala. Tvrdili mi, že je to z vyčerpání nebo úzkosti,“ vyprávěla. 

Po jednom z koncertů Halsey zkolabovala a v nemocnici se dozvěděla, že byla těhotná, ale právě vinou endometriózy potratila. Od té doby se snaží o to, aby se zvýšilo povědomí o této závažné a časté, ale přesto téměř neznámé nemoci.

Halsey

Halsey

Halsey

halsey

Ashton Irwin a Halsey

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:49 sobota 1. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • 57
  OMG
 • 11
  SUPER
 • 11
  LOVE
 • 9
  WTF
 • 9
  FAIL
 • 8
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART