Gilmorova děvčata očima fanoušků. Jaké teorie mají k populárnímu seriálu?

30. prosince 2017 9:17
Seriál Gilmorova děvčata zkrátka zbožňujeme, ale často jsme přemýšleli nad různými fanouškovskými teoriemi. Našli jsme pro vás několik fanouškovských teoriích, které pokud by byli pravda, vše by to změnilo.

ČTI TAKÉ: Je to oficiální! Khloe Kardashian potvrdila, že je těhotná a poděkovala příteli!

Gilmorova děvčata

V několika epizodách je Lorelia v kómatu

Všimli jste si, že v některých epizodách je Rory velmi ambiciózní novinářka a Emily má na sobě pohodové oblečení a bydlí u moře? Fanoušek s přezdívkou TreeBookLove má teorii, že to vše není pravda, ale Loreilia je v tu dobu v kómatu a vše, co se děje, jsou pouze její halucinace v nemocnici. A jak se Lorelia do kómatu dostane? Podle fanouška za to může dopravní nehoda.

via GIPHY

Otcem Roryho dítěte je Logan

Každý chce vědět, kdo je otcem Roryho dítěte. Nejobvyklejší volbou je Logan, protože právě s ním je Rory většinu času v seriálu. Novináři se ptali přímo herce, který Logan hrál, Matta Czuchryho. Ale ten se odpovědi vyhýbal. „To se musíte zeptat přímo autorky Amy Sherman-Palladino. Na tuto otázku nemohu odpovědět,“ komentoval.

via GIPHY

Otcem Roryho dítěte je Wookie

Dalším potenciálním otcem Roryho dítěte je postava, se kterou se Rory seznámí na party. Kluk je oblečený v kostýmu Wookieeho ze Star Wars. Může být on otcem dítěte? „Když jsem poprvé četla scénář, říkala jsem si, že otcem dítěte by mohl být on,“ řekla sama představitelka Loreila Lauren Graham. Pokud se tato teorie potvrdí, doufáme, že bude mít Rory možnost zjistit, kdo Wookie je a že se dočkáme i dalších dílů.

via GIPHY

Dopis pro Emily napsala Trix nebo její služebná

V epizodě Jaro chodí Roryna babička Emily na terapie a myslí si, že velmi ošklivý a anonymní dopis napsala Lorelai, která to ale popírá. Jedním z viníků může být Emilyna zesnulá tchýně Trix, která nechtěla, aby si vzala svého muže Richarda. Trix nikdy neměla Emily ráda a navíc ráda psala dopisy. Dalším možným podezřelým je někdo z Emiliných zaměstnanců, o čemž spekulují i fanoušci. Ve svém domě má Emily mnoho lidí, které jí nemají rádi a mohou mít spoustu důvodů, proč napsat Emily dopis.

ČTI TAKÉ: Proměny hvězd, které se v roce 2017 odbarvily na blond! Selena, Ariana, Katy...

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:17 neděle 29. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 23
  LOVE
 • 18
  WTF
 • 17
  SUPER
 • 17
  LOL
 • 15
  OMG
 • 14
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART