Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Futuristická Škoda Enyaq, futuristický smartphone s ohebným displejem od Samsungu a další technologické novinky

  8. září 2020 16:36
  Máme pro vás letní pozvánku na nejnovější díl pořadu SMARTmania, který se věnuje technologickým novinkám a zajímavostem ze světa chytrých zařízení. Nový díl odvysíláme už dnes v 17:30, tak se nezapomeňte dívat. Případně si můžete naladit reprízy ve středu a v neděli.

  Automobilka Škoda představila svůj nový elektromobil ENYAQ, který na sebe ihned dokázal strhnout obrovskou vlnu pozornosti. Aby také ne, auto ze všech stran vypadá neskutečně sexy a mladoboleslavská automobilka se blýskla v tom nejlepším světle. Novinka bude pro zákazníky dostupná ve čtyřech konfiguracích lišících se výkonem a celkovým dojezdem. Zatímco základní model zvládne na jedno nabití maximálně 390 kilometrů, nejvybavenější varaianta ujede až 510 kilometrů, samozřejmě za ideálních silničních podmínek. Více vám o téhle „střele“ prozradíme v dnešním díle.

  Elektromobil ENYAQ

  Samsung minulý týden představil druhou generaci ohebného telefonu Galaxy Z Fold 2 s podporou 5G sítí. Ten oproti svému předchůdci nabízí obrovské množství vylepšení a zdá se, že Samsung uživatelům naslouchal, protože se mu povedlo odstranit všechny neduhy z první generace.

  Designový jazyk je převzatý z modelové řady Note 20 a rozhodně vypadá hodně našlapaně. Hrany jsou ostřejší a na zádech najdete vystouplý modul se třemi 12mpx fotoaparáty. Matná povrchová úprava zajišťuje neklouzavý úchop a také se na ni neusazují otisky prstů. Druhá generace ohebného telefonu se Samsungu jednoznačně povedla a konečně uživatelům dovoluje využít možnosti ohebného displeje na maximum.

  Galaxy Z Fold 2

  Tahle technologická libůstka potěší i všechny náročné mobilní hráče, protože na prostorném 7,6palcovém displeji se paří opravdu excelentně. Rozhodně si tedy nenechte ujít dnešní díl, kde vám tuhle technologickou bombu představíme.

  Dále pro vás máme podrobnou recenzi očekávaného smartphonu Asus ZenFone 7, test Audi A7 s elektromotorem či nového BMW X1 xDrive25e.

  Pokud nestihnete úterní premiéru v 17:30, můžete si SMARTmanii naladit v repríze ve středu v 15:00, a případně v neděli v 11:00 a 16:00. Záznamy všech odvysílaných dílů naleznete v archivu pořadu. Pořad vzniká ve spolupráci se serverem SMARTmania.cz, kde každý den najdete ty nejnovější trendy a novinky ze světa technologií.

  Související