Fanoušci ohrozili formaci BTS na letišti! Stalo se někomu něco?

27. dubna 2018 15:15
Kluci z BTS to občas nemají vůbec jednoduché.

ČTI TAKÉ: Co řekl Shawn Mendes o spolupráci se skupinou BTS? Budeš se divit!

BTS

Formace BTS to někdy nemá úplně jednoduché. Pozitivně asi nebude vzpomínat na zážitek, který se jí stal na letišti. Kluci vyšli z letadla a v letištní hale se strhla doslova lavina. Na kluky se vrhli fanoušci, kteří si s nimi chtěli udělat fotku a kapela skoro nemohla projít pryč, protože fanoušci byli skoro až šílení.

BTS se snažili proplétat se davem, ale moc jim to nešlo. Po incidentu se sice dostali pryč a nijak více se k tomu nevyjadřovali, ale někteří fanoušci spekulují na tom, jestli jsou kluci v bezpečí a jestli ochranka fanoušky na letišti nepodcenila.

Kvíz Přátelé. Vyznáš se v legendárním seriálu? Ukaž se!

BTS pro nás toho tolik dělají. To nejmenší, co pro ně můžeme udělat my, je respektovat jejich soukromí a nedělat věci, které by jim mohli být nepříjemné,“ píše se v komentářích na Twitteru. „Respektujme soukromí BTS. Nechápu, proč se lidé snaží přetlačit ochranku a dělat tyhle věci,“ napsal jiný fanoušek.

Incident na letišti není poprvé, kdy skupina musela čelit šílenému ataku fanoušků. Jeden uživatel sestavil na Youtube souhrn podobných činů, ke kterým došlo v minulosti. Jeden korejský portál dokonce uvádí, že kapela musela zvětšit svojí ochranku.

Je samozřejmě úžasné, pokud podporujete svojí kapelu, ale myslete na to, že i její členové mají svoje soukromí, a přestože žijí veřejným životem, někdy je velmi nepříjemné, když je fanoušci sledují na každém kroku. Svoje oblíbené BTS můžeš třeba podpořit v naší Chupa Chups chart a hlasovat pro ně, aby se udrželi na první místě.

ČTI TAKÉ: Myslí i na ostatní! Proč se kluci z BTS rozhodli pomáhat UNICEF a komu peníze věnují?

Shawn Mendes a BTS

Ansel Elgort a BTS

Ansel Elgort a BTS

Kapela BTS se spojila s UNICEF

BTS a The Chainsmokers.

ČTI TAKÉ: Stane se Ansel Elgort z filmu Hvězdy nám nepřály členem BTS?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:15 sobota 25. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 86
  LOVE
 • 18
  WTF
 • 14
  LOL
 • 13
  FAIL
 • 13
  OMG
 • 10
  SUPER
Foto

K20r31i54s94t76ý72n36a P37o73l97e76h52ň29o20v18á

A teď by mě zajímalo jestli napíšete článek i o projektu "Purple ribbon" který ARMYs uskutečnili tento týden na LAX nebo budete dál psát jen o těch negativních věcech..

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART