FAIL! Vtipné nehody se samoopalovacím sprejem! Znáš to taky?

1. května 2018 21:40
Každý, kdo někdy použil samoopalovací sprej, jistě zná nejdůležitější pravidlo jeho používání...

ČTI TAKÉ: AVICII (✝28) SE PODŘEZAL STŘEPEM Z LAHVE OD VÍNA. CO O NĚM ŘEKLA JEHO PŘÍTELKYNĚ TEREZA?

Samoopalovací přípravky? Občas dost fail!

...za žádných okolností nenamáčet! Umělé opálení potřebuje čas na ustálení a pokud přijde do kontaktu s vodou, pravděpodobně vytvoří fleky a celá snaha je k ničemu.

via GIPHY

Alex Vinklarek z Houstonu se o tomto poučila až na vlastní kůži, na druhou stranu se jí však podařilo rozesmát mnoho přihlížejících. Opálení ve spreji použila už předtím a tentokrát šla do salonu pro odstín, který by ji zviditelnil v soutěži roztleskávaček.

KVÍZ PŘÁTELÉ. VYZNÁŠ SE V LEGENDÁRNÍM SERIÁLU? UKAŽ SE!

Hned po návratu do svého auta však na Twitteru zhlédla dojemné video, kde se pes opět setkává se svým páníčkem, a už první dvě slzy započaly dílo zkázy. „Okamžitě jsem si to uvědomila a otevřela foťák, abych se podívala. Uviděla jsem dvě výrazné čáry a snažila jsem se přestat brečet, ale při každém pohledu na sebe jsem musela brečet ještě víc.“

Výslednou selfie pak zveřejnila na Twitteru, kde za ni téměř okamžitě získala přes 80 000 lajků. Nepovedené opálení inspirovalo i další, aby sdíleli své podobné zážitky s ním. Pokažený pokus o vylepšení vzhledu tak měl za následek alespoň dobrý pocit z toho, že i ostatní se tím baví.

NOVÝ ZÁBAVNÝ KVÍZ! 30 FOTEK CELEBRIT Z DĚTSTVÍ! POZNÁŠ, KDO JE KDO?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:40 středa 29. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 70
  LOL
 • 18
  OMG
 • 17
  FAIL
 • 11
  SUPER
 • 11
  WTF
 • 10
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART