Facebook se chce stát novým musical.ly! Nabídne i hudbu pro vlastní videa

14. června 2018 11:00
Facebook uvedl, že "aktuálně pracuje na tom, aby umožnil lidem na celém světě přidávat do svých videí na Facebooku hudbu, což otevře více možností při kreativní tvorbě a sdílení vzpomínek s přáteli a rodinou". Navíc chce novinkou Lip Sync Live konkurovat aplikaci musical.ly! Podaří se mu to?

ČTI TAKÉ: HUBNUTÍ: 15 NESKUTEČNÝCH PROMĚN! JAK VYPADAJÍ LIDÉ PŘED A PO? NEPOZNÁŠ JE!

Facebook nabídne funkci Lip Sync Live

Právě probíhá testování funkce přidávání hudby do videí. Mluvčí Facebooku prohlásili, že „se těší na to, až ji brzy učiní dostupnou v celé šíři“! Kromě této aktualizace spojené s licencováním hudby se zdá, že Facebook se snaží stát novým Musical.ly - aplikací, která dovoluje uživatelům vytvářet a upravovat krátká videa a ta sdílet se zbytkem světa. 

ZÁBAVNÝ KVÍZ! HLÁŠKY Z FILMŮ! POZNÁŠ, ODKUD KTERÁ POCHÁZÍ?

V nové funkci Facebooku nazvané Lip Sync Live si mohou uživatelé vyzkoušet karaoke v přímém přenosu a na výběr budou mít mezi stovkami písní dostupných z knihovny, která „bude průběžně stále růst“. Mezi zatím oznámené možnosti patří momentální hity jako „Havana“ od Camily Cabello nebo „God’s Plan“ od Drakea a naproti tomu i starší klasiky včetně „Welcome to the Jungle“ od Guns N’ Roses.

Přestože se neví, kdy přesně budou tyto nové funkce zpřístupněny, jedno je jisté - Facebook to myslí vážně se začleňováním hudebního průmyslu do svých sociálních sítí, a to velmi přímým způsobem! Její mluvčí to okomentovali tak, že chtějí „vytvořit nové způsoby, jak se lidé budou moci vyjádřit a propojit skrze hudbu napříč všemi našimi aplikacemi“.

via GIPHY

Facebook

Facebook spustil funkci ANKETY

Mark Zuckerberg a jeho sociální síť Facebook

KVÍZ GILMOROVA DĚVČATA. VYZNÁŠ SE V POPULÁRNÍM SERIÁLU?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:00 pátek 12. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • 17
  WTF
 • 11
  LOL
 • 9
  SUPER
 • 9
  FAIL
 • 9
  LOVE
 • 8
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART