Ed Sheeran napsal nový hit pro Ritu Oru! Poslechni si ho a ohodnoť!

29. května 2017 21:44
Loni Rita Ora po dlouhodobých neshodách vypověděla nahrávací smlouvu s Roc Nation a upsala se značce Atlantic. Singl Your Song je prvním výsledkem jejich spolupráce.

ČTI TAKÉ: LIAM PAYNE ŠOKOVAL PROHLÁŠENÍM OHLEDNĚ SVATBY S CHERYL!

Rita Ora

Rita Ora pochází z Kosova, ale trvale žije v Anglii, kam se s rodinou v útlém dětství přestěhovala. Se zpíváním začínala v tatínkově baru, později hostovala ve skladbách Craiga Davida a Jamese Morrisona.

Podepsala smlouvu s americkým labelem Roc Nation a zahrála si v klipech Young Forever (Jay Z) a Over (Drake). V roce 2012 ji jako vokalistku do velkého světa uvedl producent DJ Fresh, pro kterého nazpívala hit Hot Right Now. Singl se stal číslem 1 na britských ostrovech a Ritu katapultoval do centra zájmu hudební veřejnosti.

Your Song na YouTube:

Na jejím prvním singlu R.I.P. už hostoval hvězdný Tinie Tempah. Zpěvačka s R.I.P. dobyla vrchol anglického singlového žebříčku stejně jako s následujícím hitem How We Do (Party).

Rok 2012 byl pro zpěvačku zásadní. V jeho průběhu se hned třikrát vyšplhala na první místo singlové hitparády v Anglii, vydala debutové album Ora, doprovodila Coldplay na jejich Mylo Xyloto Tour a získala tři nominace na cenách MTV Europe.

Oznámkuj novinky Eda Sheerana a Rity Ory:
1
1
126
2
2
99
3
3
91
5
5
91
4
4
85

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:44 úterý 26. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 17
  LOVE
 • 15
  SUPER
 • 14
  LOL
 • 11
  WTF
 • 11
  FAIL
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART