Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • DOMINIKA MYSLIVCOVÁ DOSTALA KOPAČKY A... VZNIKL NOVÝ SONG! HIT, NEBO SHIT?

  6. května 2016 8:09
  Bloggerka Dominika Myslivcová natočila „nerůžový“ porozchodový videoklip, který tě možná chytí za srdce! Barbie styl šel stranou!

  Dominika se v roli textařky, scénáristky a zpěvačky skvěle vyjádřila k tomu, jak se člověk cítí v období rozchodu. Také si jím už prošla a také proto vznikl song s názvem BEZ TEBE. A protože smutku její oblíbená růžová barva příliš nesluší, rozhodla se svým novým manegmentem, že klip bude černobílý a pojme jej trochu jinak, než byste od ní čekali. Dominika je v něm za dámu a videoklip dokáže svým pojetím chytit za srdce.

  „Text k písničce vznikl už přede dvěma lety, když jsem se rozcházela se svou první láskou a prožívala jsem období, kterým si musí projít každý člověk, co někdy ztratil někoho, koho miloval. Proto k ní mám opravdu citovou vazbu, protože mi připomíná minulost. Myslím si, že text dokonale vystihuje pocity všech, kteří právě prochází rozchodovou fází, a doufám, že lidem trošku pomůže se s ní vyrovnat,“ říká Dominika Myslivcová o písni, jejíž hudba pochází z pera zahraničních skladatelů.  Aby videoklip dokonale odrážel text písně, rozhodla se Dominika a její managment oslovit režiséry Martina Müllera a Davida Laňku, se kterými spolupracovala  sice poprvé, ale za nimiž stojí výsledky práce na celovečerních filmech, ale také na videoklipech pro skupiny Kryštof, Hodiny nebo pro Františka Segrada a Michala Horáčka. „Seznámila jsem je se svým záměrem, a pak už jsme to nechali na nich, protože jejich dosavadní práce se nám líbila,“ vysvětluje Dominika. A oba režiséři přišli s pojetím, které není růžové, jako dosavadní videa Dominiky, a které by se dalo dokonce označit za experimentální. Pracuje totiž s přední projekcí na stěnu plnou kartonových krabic. Před nimi zpívá Dominika oblečená do černého, a za ní běží vzpomínky na chvíle s mužem, který se s ní rozešel.

  „Nápad s projekcí přišel od našeho kameramana Matěje Kovárníka, a působí opravdu skvěle. Když Dominika zpívá o své bolesti, a za ní běží vzpomínky na chvíle štěstí, rozbité hranami krabic, působí to opravdu emotivně,“ popisuje režisér Martin Müller a Dominika dodává, že když stěnu plnou krabic poprvé viděla, nebyla si jistá výsledkem, ale už první záběry ji přesvědčily, že ve své volbě tvůrčího týmu nesáhla vedle. „Ani když na mě na konci celodenního natáčení ty krabice skoro spadly,“ směje se Dominika, která je z výsledku nadšená. „Chvíli jsem si říkala, jestli nebudu odteď razit trend černobílé, ale nebojte, nebudu. Moje další píseň bude letní, veselá a hlavně – růžová."

  ČTI TAKÉ: JUSTIN BIEBER NENÁVIDÍ FANOUŠKY? MRKNI NA VIDEO!

  DOMINIKA MYSLIVCOVÁ - BEZ TEBE:

  Související