Dojemné vzpomínky! Matka hvězdy seriálu Glee zavzpomínala na tragickou smrt!

19. července 2018 8:50
Matka Coryho Monteitha zavzpomínala na tragickou událost.

Lea a Cory

Je to už neskutečných pět let, kdy zemřel herec z populárního seriálu Glee Cory Monteith. V tu dobu byl na vrcholu slávy a dařilo se mu i v soukromém životě. Byl zasnoubený se svou seriálovou kolegyní Leou Michele. Jenže herce nečekaně našli předávkovaného v Kanadě, za jeho smrt mohla kombinace heroinu a alkoholu. 

Na smutnou událost zavzpomínala po pěti letech i maminka herce, Ann McGregor. „Volala mi Lea a křičela do telefonu. „Je to pravda, je to pravda to s Corym?“ Nechápala jsem o čem mluví a zeptala se, co myslí. A najedou policie zaklepala na moje dveře,“ vzpomněla Ann na děsivé události. 

Jeho matka Ann nemůže na svého syna zapomenout

Byla jsem ve stavu nechápání. Jen jsem vypnula všechny emoce a nic jsem nevnímala. Věděla jsem, že se to opravdu stalo, ale byly chvíle, kdy jsem si sama říkala, že se to přece nemohlo stát. Říkala jsem si, že je přeci v Los Angeles, že mi brzy zavolá,“ dodala zdrceně maminka seriálové hvězdy.

Lea a Cory byli krásný pár

Když ztratíte někoho, kdo je pro vás v životě extrémně důležitý, ztratíte veškerý důvod k žití,“ uzavřela. Ann ale naznačila, že o Coryově závislosti věděla, ale že si nikdy nepřipouštěla, co by se mohlo stát. 

Na tragickou událost vzpomíná každý rok i hercova partnerka Lea Michele. Ta je od letošního roku zasnoubená s podnikatelem Zandym Reichem a vypadá to, že po dlouhé době je zase šťastná.

ČTI TAKÉ:  LEA MICHELE ZE SERIÁLU GLEE JE ZASNOUBENÁ! 4 ROKY PO SMRTI SVÉHO KLUKA NAŠLA LÁSKU

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:50 pátek 16. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 15
  LOVE
 • 8
  SUPER
 • 8
  LOL
 • 8
  FAIL
 • 7
  WTF
 • 7
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART