Dívku vyhodili z hodiny, neměla podprsenku! Ostatní prý pohoršovala!

11. dubna 2018 13:23
Dívka přišla do školy bez podprsenky a učitelka jí nechala vyvést z hodiny.

ČTI TAKÉ: 5 FAKTŮ O NOVÉM ALBU SHAWNA MENDESE! PŘIZNAL, ZDA BUDE I O HAILEY?

Lizzy neměla podprsenku

Minulý týden šla sedmnáctiletá Lizzy Martinez normálně do školy, ale skončila v kanceláři ředitele, protože si vzala tričko bez podprsenky. To podle učitelky, která jí k řediteli poslala, působilo nevhodně. 

Chtěli po mně, abych skákala po kanceláři, aby viděli, jak moc jsou moje prsa vidět,“ svěřila se dívka. „Byla jsem ponížená,“ dodala Lizzy. Poté byla poslána ke zdravotní sestře, která jí dala dvě náplasti na bradavky, které si musela zakrýt, aby nebyly vidět. 

Lizzy

Byla jsem v šoku, šla jsem do koupelny, kde jsem pak brečela. Nikdy moc nenosím podprsenku, záleží to většinou na mé náladě. Nepotřebuju jí nosit,“ říká dívka. Došlo to až tak daleko, že dívka byla vyloučena ze třídy, protože ostatní rozptylovalo. Její matka Kari Knopp obdržela dopis ze školy a byla z toho velmi v šoku. 

KVÍZ: 30 OTÁZEK NA TÉMA SERIÁL PŘÁTELÉ! UDĚLEJ SI NÁŠ TEST!

Je to nechutný případ a ukazuje, jak jsou ženy brány v dnešní moderní společnosti. Proč chlapci, kteří jí na prsa koukali, nebyli potrestání?“ říká matka Lizzy, která se následně odvolala na právního zástupce školy. Ten i přes námitky rodičů dívky rozhodl, že Lizzino oblečení nebylo vhodně vybrané, protože rozptylovala ostatní a dívka tak porušila školní zákon. 

Dívka si nevzala podprsenku

Byl porušen školní řád a bylo na místě, aby to škola řešila. Je jasné, že záměry úředníků měly pomoci studentovi řešit situaci,“ okomentoval situaci právní zástupce.

Od tohoto incidentu jí píše desítky studentů z celého země a podporují ji. Lizzy se ale zatím nevrátila do školy, protože říká, že je pro ní návrat velmi těžký a učitelka jí šikanovala svým přístupem.

ČTI TAKÉ:  ASHER ANGEL: 5 ZAJÍMAVOSTÍ A FAKTŮ O KLIPU K SINGLU „GETAWAY“!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:23 čtvrtek 9. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 130
  WTF
 • 20
  LOL
 • 20
  FAIL
 • 19
  OMG
 • 15
  SUPER
 • 14
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART