Lesk a bída dětských hvězd! 13 herců a hereček, kteří nám vyrostli před kamerou!

22. března 2023 12:06
Emma Watson, Mary-Kate a Ashley Olsen, Danica McKellar a mnoho dalších. Dětští herci to nikdy neměli jednoduché, ale někteří dokázali na snový start kariéry krásně navázat.
1/14

Před kamerou prakticky vyrostli. O jejich jméně se psalo už od jejich dětství, protože se proslavili už jako děti. Jedná se nejen o herce z Harryho Pottera, superchytrou Amy nebo možná nejznámější dvojčata světa. 

Emma Watson

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:06 čtvrtek 20. července 2023. Anketa je uzavřena.

 • 19
  LOVE
 • 17
  SUPER
 • 15
  LOL
 • 14
  OMG
 • 12
  WTF
 • 12
  FAIL
Foto

N30e38l84s25o75n T44u94c80k61e71r

Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697

Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART