Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Promotion
 • Dárek pro hudební fanoušky? LAMAX Dots2 jsou špunty s úžasným zvukem a mají mikrofon

  25. listopadu 2020 19:01
  Nová TrueWireless sluchátka Dots2 posouvají kvalitu zvuku, výdrž i zpracování na zcela novou úroveň. Na jedno nabití zvládnou hrát LAMAX Dots2 až šest hodin. Navíc jsou dokonalou handsfree sadou.
  LAMAX Dots2

  Špunty jsou vybaveny špičkovými měniči a čipsetem, díky kterým si vždycky poradí se žánrem právě přehrávané hudby. Oproti Dots1 výrobce trochu zredukoval basy, což je však jen ku prospěchu; zbylo totiž více místa pro vyváženost a detaily. Navzdory tomu, že je přenos zvuku „pouze“ bezdrátový, je kvalita bezkonkurenční, což je podtrženo i podporou kodeků AAC i SBC a také technologií Bluetooth 5.0 s dosahem 15 metrů od zdrojového zařízení.

  Sluchátka jsou stejně jako dříve dodávána s nabíjecím boxem, do kterého tentokrát dostanete energii nejen prostřednictvím rozhraní USB typu C, ale i bezdrátově, přičemž k nabití z nuly na sto stačí zhruba hodina a půl. Tahle krabička je navíc téměř o polovinu menší než ta předchozí, takže v kapse nebude zabírat tolik místa. Její kapacita je 550 mAh, což znamená, že každý ze špuntů s kapacitou 50 mAh nabije pětkrát. A úroveň nabití vám nově ukážou čtyři LED diody na těle boxu, které jsou již tradičně tyrkysové.

  Fotogalerie

  Přímo ve špuntech se nachází kvalitní mikrofon, který z nich dělá dokonalou handsfree sadu. Lidé, se kterými budete telefonovat, vás zřetelně uslyší i navzdory tomu, že budete mít mikrofon umístěný u ucha, a nikoliv přímo u úst. Součástí balení jsou pak tři velikosti špuntů, z nichž si můžete vybrat ten, který vám bude sedět nejlépe, takže nehrozí, že by vám například při sportování sluchátka vypadla. A když už jsme u sportu, pak vězte, že tvrdší zacházení tentokrát zvládne i nabíjecí box.

  Po vytažení špuntů z pouzdra dojde k jejich okamžitému automatickému spárování a zároveň k vyhledávání Bluetooth zařízení v okolí. Než je stihnete dát do uší, už jsou připraveny hrát. O veškeré ovládání se pak stará jediné pogumované tlačítko, jehož prostřednictvím si přepnete mezi jednotlivými songy, přijmete hovor, pozastavíte hudbu nebo třeba aktivujete ovládání hlasového asistenta (zde sluchátka podporují asistenty Siri nebo Google Assistant).

  Související