D.K.O si z Ibizy přivezl vítězství v contestu Desperados DJ No. 1

10. října 2023 13:32
Party v Duplexu poslala finalisty naší největší DJ soutěže na Ibizu, kde je kromě pláží, krásných sunsetů a parties čekaly i challenge, které prověřily jejich skills a rozhodly o vítězi.
D.K.O a Theresia na Ibize

Hned po příletu se museli oba naši hrdinové předvést na rooftopu hotelu Hard Rock, nad kterým přistávají letadla s partychtivými návštěvníky ostrova. „I to se v branži stává, že DJ ani nestihne dorazit na hotel, a už musí využít příležitosti a odehrát z fleku set na exkluzivním místě,“ doplnil k tomuto úkolu Subgate, jeden z porotců. „Byla to čistá improvizace,“ zhodnotil své vystoupení D.K.O.

Další challenge se odehrála v místní DJ škole Ibiza Blau Music. Šlo o to popasovat se s technikou včetně mixpultu, který museli v časovém limitu zprovoznit a poté připravit set na pool party pro studenty Ibiza Beat Campu. Pro finalisty byla dále připravená party loď, která prověřila jací jsou showmakeři, další set odehráli v klubu Itaca a také navštívili vyhlášený klub Amnesia, kde proběhl meet se slavným producentem Eats Everything.

A na závěr přišlo to nejzásadnější - připravit vlastní singl pro případné vítězství v soutěži. Na ten se pak během zbytku pobytu natáčel profi videoklip, který bude mít premiéru na Óčku v listopadu a přinese letní Ibiza vibes do pochmurného podzimu a začátku zimy.

Po zhodnocení všech výzev došlo na jedné z Ibiza pláží k vyhlášení a z vítězství se radoval D.K.O, který se do soutěže dostal díky podpoře fanoušků. Ani Theresia, kterou na začátku nominovala porota a patřila k favoritkám, nepřišla zkrátka. D.K.O ji totiž do vítězného klipu přizval na feat s jejími elektronickými bicími.

D.K.O a Theresia na Ibize

Celkem pět epizod z Ibizy sledujte na obrazovkách Óčka od 19. 10.! Časy vysílání:

čt 17:30

pá 14:30

so 21:45

ne 12:00

Odvysílané epizody si můžete týden zpětně pustit na HbbTV (červené tlačítko na chytré TV) a kompletní archiv najdete tady.

Report z Duplex party, kde se rozhodlo o cestě na Ibizu, najdeš tady.

Děkujeme partnerům projektu: Desperados, Kooperativa, Invia, KitKat, Fajn radio, DupleX, Vinyl Bar DJ School a Ibiza Blau Music.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:32 středa 7. února 2024. Anketa je uzavřena.

 • 27
  SUPER
 • 26
  FAIL
 • 26
  OMG
 • 22
  LOVE
 • 21
  LOL
 • 21
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART