Z Duplexu rovnou na Ibizu! Theresia a D.K.O uspěli v unikátní soutěži Desperados DJ No.1

12. září 2023 18:54
Na rooftopu pražského klubu DupleX se uskutečnila party pod taktovkou hudební televize ÓČKO. Své sety ve stylu house music odehráli tři finalisté unikátní soutěže Desperados DJ No.1, nicméně pouze dva z nich budou mít jedinečnou příležitost k prezentaci na Ibize, kde si zahrají v místních venues, navštíví kurz v DJské škole Ibiza Blau Music School a setkají se se slavnými kolegy z hudební branže.

D.K.O a Theresia s diplomy

„Bylo to strašně složité se rozhodnout, protože všichni tři finalisti předvedli skvělé výkony a každý ukázal svou přidanou hodnotu,“ nechal se slyšet Tokátko, jeden ze členů poroty a booking manager DupleXu.

„Všichni tři mají před sebou skvělou kariéru. Rado Van Bee se dnes ukázal jako dokonalý warm-uper a jeho set se dokonale hodil k probíhajícímu západu slunce, D.K.O ze Slovenska, který tak neměl domácí publikum, přesto dokázal strhnout parket a zařadil i vlastní track, a Theresia jakožto newcomer, rozptýlila obavy, že bude mít trému, a předvedla sebevědomou party okořeněnou hrou na elektronické bicí,“ doplnili Tokátka v hodnocení i zbylí dva členové poroty, Subgate a Chris Sadler.

Porota ve složení Sadler, Subgate a Tokátko

Vítěz soutěže, o kterém se rozhodne přímo na Ibize, si přiveze profi videoklip na svůj vlastní track, stejně jako to dokázal loňský vítěz DJ VIIITO. Ten nesměl na střeše DupleXu chybět a svým vystoupením publikum skvěle roztančil, zatímco porota rozhodovala o tom, kdo se vydá na Ibizu. „Fakt to stojí za to vyhrát tuhle soutěž, dalo mi to vzestup o 200%,“ zhodnotil VIIITO pro Óčko, kam ho loňský ročník posunul.

Loňský vítěz DJ VIIITO

První postupové místo nakonec získala mladá talentovaná DJka a bubenice Theresia, z pomyslného druhého místa se na Ibizu dostane slovenský producent a energický DJ D.K.O. Na třetím místě skončil DJ Rado Van Bee, kterého do soutěže nominovalo Fajn radio. To nejlepší z celého večera odvysílá ÓČKO v premiéře pořadu ve čtvrtek 14.9. v 17:30.

Party si užívali také známí influenceři, kteří pro sociální sítě ÓČKA prozradili své největší party trapasy.

Theresia

Akce v Duplexu se ovšem vydařila bez chyby a pokračovala i po 22. hodině v klubu na afterparty, kde kromě vítězů D.K.O a Theresie zahráli i všichni porotci. Zajímavou kombinaci tech housu a melodic techna předvedli v B2B setu Subgate a Tokátko a publikum se rozjelo tak, že se jen málokomu chtělo odejít z parketu. Noc pak završil Chris Sadler.

Všechny epizody projektu najdeš tady

Děkujeme partnerům projektu: Desperados, Kooperativa, KitKat, Invia, Fajn radio, DupleX, Vinyl Bar DJ School a Ibiza Blau Music

Zasloužená pauza po výkonu, kromě Ibizy a Desperada čekaly na finalisty i odměny v KitKat boxech.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:54 středa 10. ledna 2024. Anketa je uzavřena.

 • 37
  WTF
 • 26
  SUPER
 • 24
  LOL
 • 22
  OMG
 • 21
  LOVE
 • 18
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART