Co řekl herec Brandon Flynn ze seriálu 13 Reasons Why o KJ Apovi?

22. listopadu 2017 21:19
Panuje mezi kluky z úspěšných seriálů rivalita?

ČTI TAKÉ: Odvážná Nicki Minaj provokuje! Nafotila „trojku“ sama se sebou!

Brandon Flynn

Právě nás napadl čtrnáctý důvod, proč máme rádi herce Brandona Flynna ze seriálu 13 Reasons Why. Brandon získal už druhé místo v anketě časopisu Hero za nejvíc sexy herce. Titul získal KJ Apa, jeho seriálový kolega z Riverdale. A Brandon o svém kolegovi mluví hrozně hezky...

„Když jsem s ním poprvé pracoval říkal jsem si: Wow, ten kluk je neskutečně talentovaný,“ svěřil se herec, který se dostal do povědomí už ve velmi mladém věku ve hře Petr Pan. „Vzpomínám si na první hru a já jsem dostal škytavku, což bylo šílené,“ směje se Brandon.

„Vypadal jsem jako opilý pirát,“ dodává. Teď už jako opilý rozhodně nevypadá. Ale co si budeme povídat, my bychom ho milovali i kdyby tak vypadal.

ČTI TAKÉ: Umělec vidí lidi jako kreslené postavy! Mrkni na jeho úžasné výtvory.

I’ve been really proud to work with @dobetterbox and their mission to bring important conversations offline. We have one week left to hit our goal on kickstarter, and we need your help! For every $10 you donate between now and The end of the campaign, you’ll be entered to receive a personalized handwritten letter from me. I’m going to choose 10 people, it doesn’t matter where you are in the world, I want to write you a letter to thank you and let you know how important this is to me. Spreading awareness through social media is great, but it’s just as important to back it up with action and conversation in the real world. Donate to the kickstarter (link in bio), tag your friends, and let’s work to make this world a better home for all of us.

Příspěvek sdílený Brandon Flynn (@flynnagin11),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:19 čtvrtek 22. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 44
  LOVE
 • 15
  LOL
 • 10
  SUPER
 • 10
  FAIL
 • 9
  OMG
 • 8
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART