Co pomohlo Coleovi Sprouseovi od depresí a smutku?

14. prosince 2017 16:59
Cole Sprouse trpěl dlouhá léta depresí. Pomohlo mu od ní až focení.

ČTI TAKÉ:  MODERÁTOR JAMES CORDON MÁ TŘETÍ DÍTĚ! SVĚTU TO OZNÁMIL HARRY STYLES!

Cole Sprouse

Není žádným tajemstvím, že hvězda seriálu Riverdale Cole Sprouse je nejen skvělý herec, ale i úžasný a talentovaný fotograf. Sice vyrostl v hereckém prostředí a hrál od velmi útlého věku, fotografování se ale věnuje velmi rád. Dostal se k tomu přes depresi a smutek, které ho provázely. Mluvil o tom v rozhovoru se svým kamarádem Duanem Mackenziem. 

A post shared by Cole Sprouse (@colesprouse) on

„Byl jsem smutný a měl jsem depresivní období. Začal jsem fotit a díky tomu jsem se cítil lépe. Většina mých fotek jsou krajiny, kde mě to velmi uklidňuje,“ rozmluvil se herec o své cestě k fotografii.

 „Zkusil jsem si dát pauzu od virtuálního světa, kde jsem se začal cítit paranoidně, protože jsem měl pocit, že mě neustále někdo pozoruje. Jsem na sebe velmi tvrdý a jsem velmi přísným kritikem své práce. Takže se často dívám na věci, které jsem stvořil a vidím jen nespokojenost. Chci neustále něco vytvářet a růst a nakonec se cítit dobře s tím, co dělám,“ dodal.

„Byla to deprese, která mě přiměla k tomu, abych začal fotit. Léčí mě to, je to moje hobby. Připadal jsem si, jak v poušti, kde jsem najednou zahlédl mojí vymodlenou oázu,“ napsal minulý rok k jedné fotce na Instagramu. Hercovi fotky jsou opravdu nádherné a je úžasné, že díky nim se dal opět dohromady.

ČTI TAKÉ:  SUPER NÁPAD! INSTAGRAM ZAVÁDÍ SLEDOVÁNÍ HASHTAGŮ A PREVENCI NÁSILÍ NA ZVÍŘATECH!

A post shared by Cole Sprouse (@colesprouse) on

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:59 pátek 13. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 66
  LOVE
 • 23
  OMG
 • 21
  WTF
 • 21
  FAIL
 • 19
  SUPER
 • 19
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART