Člen k-popové skupiny SHINee spáchal podivnou sebevraždu. Trpěl depresemi...

29. prosince 2017 5:00
K-popová skupina SHINee přišla o jednoho ze svých členů. Sedmadvacetiletý zpěvák Kim Jong-hyun, také známý jako Jonhyun, spáchal sebevraždu.

ČTI TAKÉ: PROMĚNY HVĚZD, KTERÉ SE V ROCE 2017 ODBARVILY NA BLOND! SELENA, ARIANA, KATY...

Kim Jong-hyun spáchal sebevraždu

Profily skupiny na sociálních sítích se plnily zprávami od fanoušků a management skupiny zároveň vydal oficiální prohlášení.

„Jonghuyn miloval hudbu více než cokoliv na světě a byl to umělec, který se vždy snažil na pódiu předvést to nejlepší. Rmoutí nás, že musíme jeho věrným fanouškům sdělit takto tragickou zprávu,“ píše se v tomto prohlášení.

via GIPHY

Jonghuyn byl nalezen v bezvědomí poté, co se nadýchal jedovatých výparů z uhlí hořícího na pánvi. Jeho sestra zavolala policii poté, co jí od něj přišlo několik smsek, které vyznívaly jako dopis na rozloučenou.

Jonghyun se se skupinou SHINee podílel na mnoha albech a několika singlech, přičemž poslední jeho koncert se odehrál 10. prosince.

SM Entertainment vydali oficiální zprávu a poděkovali všem fanouškům za podporu a soustrast:

„Today, we sent off beloved artist Jonghyun peacefully. We are deeply thankful for the consolation you have sent to Jonghyun’s immediate family and SHINee members, as well as our company’s artists and employees, who are devastated as a result of this sudden farewell. 

More than anything, we would like to sincerely thank the countless fans who made time to come see Jonghyun despite the cold weather, and everyone who sent their condolences. We respectfully thank the many entertainment colleagues, seniors and juniors and those in the entertainment industry who adjusted their important schedules to pay their respects to Jonghyun. 

Jonghyun’s final path was not lonely thanks to so many people’s love and comfort. We believe that Jonghyun’s music and passion and all of the exceptional sides of him he showed as an artist will forever live in our hearts. Once again, we bow our heads with sincere gratitude to everyone who extended warm consolation to us.“

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 sobota 28. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 69
  WTF
 • 33
  OMG
 • 32
  FAIL
 • 14
  LOL
 • 11
  SUPER
 • 11
  LOVE
Foto

V17o35j92t40ě83c87h B89e62n46e57š

Neuvěřitelné... jak vůbec můžete zveřejnit článek o sebevraždě takto oblíbeného člověka s takovou neúctou k mrtvému. Celé je to jen překroucená pravda!! Na takové články si najměte někoho kdo K-popu, alespon trochu rozumí, nebo si o něm nejdříve něco zjistěte. Mimochodem nechápu co bylo na té sebevraždě "podivného". A ten gif s tou brečící ANIME holkou ani nekomentuji. A myslím jste si tímto poštvali mnoho svých fanoušků proti sobě a já patřím mezi ně.

Foto

V77o10j90t59ě23c65h B14e58n56e29š

;-€

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART