Češka Gábina (18) utrácí peníze rodičů, aby vypadala jako Barbie!

2. března 2018 10:08
Zatímco jedna matka v Ohiu za vzhled Barbie utratila téměř půl milionu dolarů z vlastních peněz, Češka Gabriela Jiráčková ke svému cíli využívá peníze rodičů...

ČTI TAKÉ: FINSKÁ MODELKA UTRATILA 26 TISÍC DOLARŮ, ABY VYPADALA JAKO BARBIE: „MÁM PRSA VELIKOSTI GG!“

Panenka Barbie je vzorem pro mnohé dívky

Osmnáctiletá dívka z Prahy usiluje o svůj Barbie sen od šestnácti let. Od té doby má za sebou permanentní make-up, zvětšení rtů a prsou, prodloužení řas, odstranění žeber a implantáty hýždí. 

KVÍZ PRO FANOUŠKY LEGENDÁRNÍ TRILOGIE SLUNCE SENO! OTESTUJ SE, KELIŠOVÁ

„Když jsem viděla jiné proměny „skutečných Barbie“, řekla jsem si, že to je něco pro mě. Nevěřím na přírodní vzhled. Nemyslím si, že by dnes ještě něco bylo přirozené,“ říká.

„Jednou bych ráda žila v LA a stala se tím slavnou. Každá kosmetická procedura mě činí šťastnější a připadám si atraktivnější, ale ještě nejsem u cíle. Zabere to několik let, možná celý život, ale rozhodně budu pokračovat“, říká Gabriela Jiráčková.


Rok 2017 pro mě znamenal velký zlom především v mé kariéře a mé transformation cestě... Na počátku roku si mého stylu všimlo @extra.cz , vzápětí další media a já si mohla naplno začít plnit své sny,  byť se mi to nepřející, závistiví lidé snažili co nejvíce ztížit a znepříjemnit... Svou správnou image jsem si dlouho hledala a měnila tak, dokud jsem s ní nebyla spokojena. Jak jste si asi už všimli a můžete vidět na této koláži, zmírnila jsem a zjistila, že přespříliš provokativní zevnějšek muže být i ke škodě. Já se však za svou předchozí image nestydím. Každý nějak začínal, vyvíjel a musel si sám najít tu správnou cestu..  Během roku jsem podstoupila spoustu změn, včetně mé PRVNÍ plastické operace. Ano, opravdu první...  Na základě toho jsem měla tu čest zúčastnit se spousty talkshow, reportáží v ČR, na Slovensku, i v mnohem vzdálenějších médiích. Před časem jsem natáčela pro americkou @barcroft_tv a nyní je můj příběh vysílán v TV po celém světě ❤️ Dostávám skvělé nabídky jak tady, tak i v zahraničí přesně tak, jak jsem si to ve své hlavě naplánovala. 廊 Jsem za to vše neskutečně vděčná a děkuji všem, kteří mi v mé cestě pomohli a nadále pomáhají a podporují  Tím myslím především tatínka, Klárku, Maxmiliana, mamku a team @extra.cz , bez kterých by to nešlo ❤️❤️❤️ Nemyslím si však, že bych dosáhla příliš a dokázala velké věci. Mé cíle a ambice jsou mnohem vyšší. Jak už jsem před rokem řekla, chci žít v LA a proslavit se po celém světě. Někteří lidé to pochopitelně brali jako nějaké plácnutí do vody a naivní sny mladé teenagerky.  Já však slovo držím a vždy se snažím svých cílů a přání dosáhnout. V novém roce mám do LA cesty již naplánované. Jsem pozvána do několika pořadů a už nyní vím, že nebude trvat dlouho a já se do svého vysněného města přestěhuji Proč to píšu? Rozhodně ne z nějakého chvástání a vychloubání. Píšu to jen a jen pro své fanoušky, kteří se mnou inspirují. 珞 Chci ukázat, že nic na světě není nemožné a že se i z normální holky z běžné rodiny může stát mediálně známá osobnost, která jednou může změnit svět... ❤️ Celý text se sem do popisku bohužel nevejde, proto si můžete zbytek dočíst na dalších obrázcích.. 

Příspěvek sdílený Gabriel Jirackova Official (@lolotabella),

VIDEO: Teen Gabriela Jirackova Spends $1500 A Month To Become Barbie | HOOKED ON THE LOOK: 

ÚLET! AMERIČANKA POSEDLÁ BARBIE ŽIJE V BYTĚ, KTERÝ VYPADÁ JAK PRO PANENKU!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:08 sobota 30. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 90
  WTF
 • 22
  LOL
 • 21
  OMG
 • 17
  FAIL
 • 13
  LOVE
 • 10
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART