Beauty tipy od krásek z Riverdale! Co prozradila maskérka seriálu?

14. ledna 2018 11:07
Seriál Riverdale se dostal mezi naše topky a těšíme se na každou novou epizodu. Baví nás nejen děj, ale hlavně Betty, Veronica a Cheryl, což jsou hlavní ženské postavy. A my vám teď prozradíme, jaké módní styly holky v seriálu využívají a jaké jsou jejich beauty secrets!

ČTI TAKÉ: Hubnutí i tloustnutí hvězd! 10 největších proměn herců a hereček kvůli filmovým rolím! Hlasuj pro tu nej!

Riverdale

Veronica Lodge

Veronica je nejlepší kamarádkou Betty Cooper. „Její make-up je jemný, protože Camila je výrazný typ. Její oči jsou velmi ikonické a tak zdůrazňujeme především ty,“ vysvětluje maskérka seriálu Erin.

„Více vymezujeme záhyby očí a přiznávám, že si hrajeme i s linkami, které jsou trochu výraznější. Camilla miluje přírodní produkty, takže se to snažíme kombinovat. Rtěnky používáme především v jemnějších barvách,“ přiznává maskérka.

ČTI TAKÉ: Taylor Swift si na svou novinku pozvala i Eda Sheerana! Hit nebo shit? Hlasuj!

Betty Cooper

„Betty se začíná cítit trochu ohrožena tím, že už není tou Betty, kterou bývala,“ naznačuje Erin vývoj postavy, kterou ztvárňuje Lili Reinhart. „Pro mě se změnila i ve svém vzhledu. Ze začátku nosila hodně neutrální barvy, teď se je snažíme kombinovat i s teplejšími barvami. Co se týče líčení, převládají neutrální tóny a barvy švestky. Mám ráda gelovou tužku na oči, kterou u Betty často používáme. Tužka se ani nehne, i když Betty pláče a tužka se nikdy nerozmaže,“ přiznává Erin.

Dodává také, že používá třešňovou barvu rtěnky a přirozený make up. Přiznává, že udržet přirozený make- up je jedna z nejtěžších věcí make-up artistů. „Začínáme podkladovou bází, poté korektorem a opravdu jemným make-upem, na který používáme beauty blender. To je tajemství, jak dosáhnout dokonalého krytí a přirozeného vzhledu make-up,“ svěřuje se maskérka.

Cheryl Blossom

„Cheryl je trochu „průhledná“. To, co vidíte, to také dostanete. Madeline Petsch má ikonický tvar rtů, se kterým si jde dobře hrát. Používám výraznou červenou rtěnku a zdůrazňujeme její neskutečně dlouhé řasy,“ komentuje výraznou postavu Erin.

„Když přidáme na víčko trochu make-upu, je její pohled jasnější, ale i trochu zranitelnější. Snažíme se oko projasnit kvůli tomu, že Madeline má opravdu výrazné rysy a rty, takže oko nesmí být tolik dominantní,“ říká. Přiznává, že Madeline patří rozhodně mezi nejvýraznější tváře seriálu. Roli v tom hrajou i její zrzavé vlasy.

ČTI TAKÉ: Žárlivý týpek potrestal přítelkyni tím, že ji donutil chodit nahou po ulici! Dočkal se vězení!

Kterou postavu z Riverdale máš nejraději?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:07 pondělí 14. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 66
  LOVE
 • 17
  SUPER
 • 13
  LOL
 • 13
  WTF
 • 12
  FAIL
 • 12
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART