Beauty tipy: Která z holek z Gossip Girl se podle tebe obléká nejlépe?

16. července 2018 14:10
Blair, Serena nebo Jenny? Která z holek ze seriálu Gossip Girl se obléká nejlépe?

Které z holek se nejvíce podobáš?

Seriál Gossip Girl patřil mezi velmi populární počiny a dodnes patří mezi ty, na které se rádi podíváme. Každá z postav měla své tajemství, o kterém ráda informovala ostatní právě tajemná Super drba. Každá z postav měla svůj styl a my ti představíme tři dívky, kolem kterých se celý děj točil a které do seriálu velmi zasáhly. 

1. Blair Waldorf

Blair je nejlepší kamarádkou Sereny, a přestože holky se několikrát do krve pohádaly, stály si jsou velmi blízké. Blair má pocit, že se okolo ní točí celý svět a své plány vymýšlí jen v tom nejdokonalejším a nejdražším oblečení. 

Blair

Její oblíbenou značkou je Chanel a elegantní kostýmky. Blair nikdy neuvidíš neupravenou, nebude na sobě mít krátkou sukni či roztrhané kalhoty. Mnozí by mohli říct, že se obléká jako stará panna, jenže károvaná sukně ke kolenům k jejímu mladému věku dokonale funguje. 

A kontrast funguje i k povaze Blair, která je všechno jen ne princezna. Ale v dokonalém kostýmku, jemným líčením a upravenými vlasy přesně takhle vypadá.

Chodí neustále upravená

Miluje šaty

2.  Serena van der Woodsen

Nejlepší kamarádka Blair, Serena van der Woodsen miluje značkové róby. V jejím šatníku najdeme značky jako Marc Jacobs, Oscar de la Renta, Chanel či Ralph Lauren. Blake Lively, která tuto postavu ztvárnila měla na sobě jen ty nejvíc žhavé kousky. 

KVÍZ: HLEDÁ SE ZNALEC SUPER DRBNY! DOKÁŽEŠ ZODPOVĚDĚT VŠECHNY OTÁZKY?

Nikdy nebyla zatížená jen na jednu značku, jako třeba Blair, ale vždy vypadala perfektně, upraveně a skvěle. I přesto je její styl mnohem uvolněnější než Blair a občas bychom neřekli, že některé kousky se šplhají daleko na několik tisíc. Serena umí prostě v módním průmyslu chodit. 

Serena van der Woodsen

Serena vypadá vždy dokonale

Je vždy dokonalá

3. Jenny Humphrey

Styl Jenny, ségry Dana, který chodil se Serenou se změnil asi ze všech dívek nejvíce. Na začátku seriálu byla Jenny považována za slušňačku, ale ke konci se už pořádně změnila a mezi její nejoblíbenější barvu patří rozhodně černá. 

Ze začátku se Jenny oblékala hodně barevně, slušně a nevinně, ke konci bychom už se jí báli potkat v noci. Její oblékání dozajista ovlivnil i styl herečky Taylor Momsen, která je milovnicí korzetů, tetování, pearcingů a rozhodně to není žádná hodná holka. 

ČTI TAKÉ:  10 ZAJÍMAVOSTÍ O SERIÁLU GOSSIP GIRL! OTESTUJ SE, ZDA O NĚM VÍŠ VŠECHNO!

Jenny se hodně změnila

Ke konci seriálu byla Jenny hodně odvážná

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:10 úterý 13. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 17
  SUPER
 • 16
  LOL
 • 15
  LOVE
 • 14
  FAIL
 • 13
  WTF
 • 13
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART