Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • Promotion
 • AVON POCHOD 2013 se uskuteční 8. září

  26. srpna 2013 10:01
  Na start Avon Pochodu 2013 se 8. září ve 12 hodin na Staroměstském náměstí v Praze postaví i ambasadorky, které přijdou bojovat proti zákeřné nemoci a dodat odvahu nemocným ženám a jejich rodinám.

  O zpříjemnění se na startu postarají Gipsy.cz, v cíli se můžete těšit na vystoupení Moniky Absolonové, Tonyi Graves, Davida Deyla a skupiny MIG 21. Při slavnostním vypouštění balonků zazní nová hymna Avon Pochodu „Budu tu stát“, jejímiž autory jsou David Deyl a Xindl X a která má na svém kontě již rekordní počet shlédnutí - 360 000. Interprety písně jsou David Deyl a zpěvačka Monika Absolonová.

  Cílem Avon Pochodu budou Žluté lázně, které se aktuálně vzpamatovávají z následků ničivé povodně a pracují na odstranění škod. "Žluté lázně již otevřely svoje brány pro veřejnost minulý víkend alespoň v omezeném rozsahu. V létě by už ale mělo být všechno v pořádku a měly by fungovat naplno. Těšíme se tedy na krásné prázdniny i září a tím i  tak trochu podzimní Avon Pochod proti rakovině prsu, jehož organizátoři to s námi nevzdali a věří, že lázně opět ožijí," říká Hana Tietze, mluvčí areálu Žluté lázně.

  Pro návštěvníky, kteří chtějí být neustále v pohybu a pochod je pro ně příliš pomalý, nabízí AVON a Iva Pazderková řešení. Oblíbená herečka a propagátorka běhu totiž celou trasu i poběží a zve návštěvníky Avon Pochodu, aby se k ní přidali. Start běhu bude od Žlutých lázní a poběží se po trase Pochodu až na Staroměstské náměstí, kde se Iva postaví do čela Pochodu a celou trasu si užije ještě jednou - tentokrát poklidnou chůzí. Jste-li příznivci běhu, obujte si pohodlnou běžeckou obuv a start je v 9:30 od Žlutých lázní.

  Vstupenkou na Avon Pochod je Tričko proti rakovině prsu, které je stále k zakoupení za 399,- Kč u Avon Ladies/Gentlemanů, u vybraných partnerů a na www.zdravaprsa.cz. K dnešnímu dni jsme prodali téměř 28 000 kusů . Výtěžek z prodeje trička jde na konto Avon proti rakovině prsu. Na projekty boje proti zákeřné nemoci jsme již vysbírali více než 76 milonů korun. Děkujeme!

   

  Související