Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • ATMO music, Sofian Medjmedj a Reginald vydali společný song a vyráží na turné

  25. ledna 2022 8:15
  Hvězdné uskupení ATMO music, vycházející star české pop music Sofian Medjmejd a rapper a producent Reginald navazují na svou dosavadní vzájemnou spolupráci a oznamují termíny společného tour „okay.“, které předznamenává společný stejnojmenný singl. Od 7. ledna je možné ho poslouchat na všech streamovacích službách. Tato trojice slibuje sedm nadupaných koncertů s jedinečnou atmosférou.
  ATMO music, Sofian Medjmedj a Reginald vydali společný song a vyráží na turné

  Singl okey. vznikl v kooperaci všech umělců – Reginalda, Sofiana Medjmedj a Hanka z ATMO music – právě na podporu společné show. Každý do songu vnesl kus sebe a výsledkem je moderní melodický rapový track. O hudební produkci se postaral Reginald. „Tenhle track jsme udělali nejdřív se Sofianem přes FaceTime, kde jsme nastřelili hudbu a finální text i produkce pak vznikly během chvíle. Myslím, že právě v tom je kouzlo celého tracku,“ komentuje Reginald.

  Fanoušci se mohou těšit na ojedinělý zážitek nabitý energií po podzimní koncertní pauze. Okey. tour startuje 18. února v Plzni a končí 5. března v Pardubicích, pražský koncert v Lucerna music baru proběhne 1. března. V rámci koncertů nebudou chybět společné hity ani vlastní tvorba všech interpretů.

  Mladý český popový zpěvák s přesahem do r’n’b a rapu Sofian Medjmedj je stále v širším povědomí fanoušků, ale i samotných muzikantů. Loni vydal úspěšnou debutovou desku 19, díky které se stal jedním z nejposlouchanějších mladých tváří na Spotify. Jeho talent objevili také hudební kolegové jako například zpěvačka Ewa Farna, které na desce Umami hostuje v písni Reinkarnační. Nebo rapper Orion, pro něhož nazpíval na album Teritorium III skladbu City cowboy.

  Rapper Reginald se loni po delší pauze ohlásil úspěšným songem Easy Easy, k němuž následoval velký ohlas skrze sociální sítě. Okamžitě se to projevilo v poslechovosti jeho songů na Spotify a nyní má na svém profilu přes 140 tisíc posluchačů. Reginaldův melodický rap má energický a pozitivní vibe, ale svůj talent ukazuje i jako producent a v rámci spolupráce pro ostatní umělce, kdy se podílí na jejich tvorbě po textové i hudební stránce.

  Parta ATMO music v čele s rapperem Hankem si svou fanouškovskou základnu vydobyla už dříve prostřednictvím známých hitů Valerie, Ráno, Andělé a nyní i přes změnu členů kapely pokračují v úspěšných singlech. Patří tak mezi nejposlouchanější české popové skupiny na Spotify a nechybí téměř na žádném letním festivalu.

  Vstupenky jsou již v prodeji na portálu https://www.smsticket.cz/skupiny/439-atmo-music-sofian-medjmedj-reginald-tour-2022.

  Termíny „okay.“ tour:

  18. 2. 2022 Plzeň - Anděl Music Cafe

  19. 2. 2022 Liberec - Bunkr

  24. 2. 2022 Brno - Melodka

  26. 2. 2022 Třebíč - Roxy

  01. 3. 2022 Praha - Lucerna Music Bar

  04. 3. 2022 Děčín - Garage

  05. 3. 2022 Pardubice - Žlutý pes

  ATMO music, Sofian Medjmedj a Reginald vyráží na turné

  Související