Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • AquaBabes představují nový videoklip Living My Life

  6. září 2019 13:18
  Talentová platforma AquaBabes se v roce 2019 vrátila na českou hudební scénu. Nová sestava o šesti nadaných hudebnicích ve spolupráci s producentem Jiřím Burianem složila několik skladeb, které pak dívky naživo představily také na prvních společných koncertech. Teď vydávají nový klip Living My Life, jehož režie se ujal zkušený tvůrce Tomáš Kasal.
  AquaBabes - Living My Life

  Videoklip podle skutečných událostí citlivě režíroval Tomáš Kasal. Mapuje v něm, jak během víkendového soustředění písnička vznikla a zachycuje také atmosféru hudebního road tripu, který dívky během léta společně podnikly. Celý příběh končí v Karlových Varech, odkud pochází také značka Aquila, pod jejíž záštitou projekt AquaBabes vznikal.

  „Nápad převyprávět ve videoklipu pravdivé události, které vedly ke vzniku písně Living My Life, vznikl při sledování dokumentárních videí ze společných soustředění. Z nich vyzařovala neuvěřitelná tvůrčí energie a pozitivní přátelské emoce, a nám to přišlo jako skvělé téma pro nahrávku, která přátelství, volnost a sdílenou radost ze života oslavuje,“ uvádí Jana Kubátová, manažerka projektu za agenturu Brainz, jež videoklip produkovala.

  AquaBabes - Living My Life

  Epický konec klipu se natáčel na střeše Hotelu Thermal v Karlových Varech. „Natáčení večerních záběrů na střeše tohoto legendárního hotelu byl velký zážitek pro nás všechny. AquaBabes navíc během natáčení videoklipu naživo vystoupily pro veřejnost, takže se nám celý příběh klipu krásně zhmotnil,“ doplňuje za Heroes of Production režisér videoklipu Tomáš Kasal. V jeho režii vznikl například videoklip Hell.O pro zpěvačku Lenny, za kterou získal Cenu Anděl, a videoklipy k hitům Bena Cristovao Instagram a Nahá.

  Součástí klipu jsou ručně psané úryvky z textu skladby a drobné kresby, jejichž autorkami jsou samotné AquaBabes. “Prvek handwritingu celý letošní ročník AquaBabes vizuálně provázel, a proto měl své místo i v novém klipu, kde jsme touto formou zdůraznili některé pasáže textu písně,“ doplňuje Eva Straškrábová, manažerka značky Aquila.

  Související