15 NEUVĚŘITELNÝCH PROMĚN LIDÍ, KTEŘÍ VYHRÁLI BOJ S ANOREXIÍ

1. června 2018 8:32
Anorexie je psychologická porucha stravování a v některých případech může být i životu nebezpečná. Existují lidé, kteří se v rámci anorexie dokonce zahubili hlady a není divu, že přeživší pak tuto nemoc nazývají vpravdě pekelným zážitkem.

ČTI TAKÉ: 20 PROMĚN OBYČEJNÝCH LIDÍ! CO DOKÁŽE PUBERTA, NEBO ZMĚNA VÁHY?

Hattie svůj boj s anorexií vyhrála

Lidé v tomto seznamu jsou však naštěstí těmi, kterým se povedlo anorexii porazit a získat zpátky nejen svoji váhu, ale i rozum, štěstí a svůj život.

Příkladem za všechny může být třeba mladá tanečnice Margherita Barbieri, které se v baletní škole posmívali kvůli jejím stehnům, a tak své tělo nechala vyhubnout doslova na kost. Naštěstí se ovšem uzdravila a stejně jako všichni ostatní, kterým se podařilo vyváznout z této krize, nyní vypadá zdravěji než kdy dříve a zpátky ve své přirozené kráse.

HUBNUTÍ I TLOUSTNUTÍ HVĚZD! 10 NEJVĚTŠÍCH PROMĚN HERCŮ A HEREČEK KVŮLI FILMOVÝM ROLÍM! HLASUJ PRO TU NEJ!

Anorexie se přitom nevyhýbá ani mužům. Jiným příkladem uzdravení je třeba Danny Walsh, který podlehl anorexii kvůli posedlosti trénováním na fotbal, ale nakonec se mu podařilo nemoc porazit a krom ztracené hmotnosti nakonec nabral i potřebnou kondici. Život za to zkrátka stojí!

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

20 SUPER MAKE-UP PROMĚN! KAŽDÁ ŽENA MŮŽE VYPADAT JAKO HVĚZDA!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:32 sobota 29. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • 31
  SUPER
 • 14
  OMG
 • 14
  LOVE
 • 13
  WTF
 • 10
  LOL
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART