Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • Alkohol, drogy, aférky! Slavní herci, kteří byli vyhozeni ze své role! Kdo za co?

  21. října 2021 16:11
  Alkohol, drogy, aférky s kolegyněmi ze štábu, nosánek nahoru, hysterické záchvaty a pocity méněcennosti... Nejen to mohou být důvody, proč byly i ty největší a nejslavnější herecké hvězdy vyhozeny z jejich role ve filmu či seriálu. Co provedli Ryan Gosling, Megan Fox, Nicollette Sheridan a další?

  I herci jsou jen lidé a není výjimkou, že za své chování dostanou vyhazov! Ať je jejich role oblíbená sebevíc, když už pohár přeteče, i ta největší hvězda je nahrazena! 

  Ryan Gosling

  1) Megan Fox

  Našlápnuto měla dobře! První díly filmů Transformers ji vynesly do výšin. A všechno by mohlo být pořád tak růžové, kdyby jednoho krásného dne neměla nemístnou narážku na režiséra Michaela Baye. Přirovnala ho k Adolfovi Hitlerovi a prohlásila, že je peklo pro něj pracovat. A bylo po roli! 

  Megan Fox_2

  2) Ryan Gosling

  Sympaťák, který neudržel svou váhu! Ryan dostal vyhazov z filmu Pevné Pouto oficiálně proto, že byl na svou roli prý moc mladý. Jenže nakonec se ukázalo, že pravým důvodem bylo, že během přípravy na roli přibral neskutečných 30 kilo! Usoudil, že se takto na roli hodí víc. No, nehodil…

  Ryan Gosling

  3) Charlie Sheen

  Charlie Sheen byl jedním z nejlépe placených televizních herců. Působil v seriálu Dva a půl chlapa, kde hrál Charlieho Harpera. I přes jeho lehce zhýralou povahu ho milovaly jak ženy v seriálu, tak jeho fanynky ve skutečnosti. Bohužel se do své role vžil až příliš a skončil na protialkoholické léčbě. Na natáčení chodil pozdě, nepamatoval si text a ještě měl nemístné poznámky. To se mu stalo osudným… 

  Charlie Sheen

  4) Nicollette Sheridan

  Stejně tak jako samotné postavy v seriálu Zoufalé manželky, si nesedly ani herečky. Nicolette Sheridan měla s ostatními celkem problém, pořád se prala s ostatními o prostor před kamerou, až pohár přetekl a Sheridan přišla o veškerý prostor! Po svém vyhazovu na produkční tým podala žalobu, která se táhla několik let.

  Nicollette Sheridan

  5) Sylvester Stallone

  Známá akční série Policajt z Beverly Hills měla mít původně v hlavní roli policisty z Detroitu Stallona. Tomu se ale jeho scén zdály až moc komediální. Chtěl dokonce přepsat scénář, s tímto nápadem však nepochodil a byl nahrazen. Jeho roli převzal Eddie Murphy a byl klid. 

  Sylvester Stallone

  6) Shannen Doherty

  Na obrazovkách všemi oblíbená Shannen byla ve skutečnosti během natáčení pěkná osina v zadku. A to jak během seriálu Beverly Hills, tak i při natáčení seriálu Čarodějky. Dělala hysterické scény, chodila na natáčení opilá a ještě měla neshody s ostatními herci. A tak bylo její působení předčasně ukončeno v obou seriálech.

  Shannen Doherty

  7) Patrick Dempsey

  Možná patří k největším hereckým fešákům, svatoušek ale určitě není. Aférky s mladou členkou štábu, které rozsekaly celou natáčení atmosféru a pocit, že nedostává na place tolik prostoru, kolik by chtěl, vyústily v odchod jedné z nejoblíbenějších postav seriálu Chirurgové, doktora Dereka Shepherda. 

  Patrick Dempsey

  8) Dominic Monaghan

  V Pánovi prstenů hrál odvážného hobita Smíška, v seriálu Ztraceni byla jeho postava vlastně taky dobrácká, ale ve skutečnosti je herec Dominic Monaghan pěkný prudič. Okolí ho nesnášelo, herecká kolegyně a přítelkyně Evangeline Lilly ho opustila, a tak byl odejit. Stále ale tvrdí, že spolupráci ukončil rád.

  Ryan Gosling

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 16:11 pátek 18. února 2022. Anketa je uzavřena.

  • 41
   SUPER
  • 38
   FAIL
  • 32
   LOL
  • 30
   WTF
  • 30
   LOVE
  • 28
   OMG

  Související