Alex z 13 Reasons Why Miles Heizer: „Za emoce se nesmíme stydět!“

23. května 2018 10:49
Pozor, pokud jste ještě nestihli dát si další sérii 13 Reasons Why, bacha! Tento článek prozrazuje část děje z druhé série...

ČTI TAKÉ: KVÍZ 13 REASONS WHY! PŘEKVAPÍ TĚ OTÁZKY Z NOVÉHO TESTU? ZKUS HO!

Alex a Clay (13 Reasons Why)

Jeden z největších zvratů z loňského finále seriálu „13 Reasons Why“ se týkal Alexe (Miles Heizer), o kterém se zjistilo, že se střelil do hlavy po měsících výčitek kvůli své roli, kterou sehrál ve smrti spolužačky Hannah Baker. Krátce na to se objevila fanouškovská teorie o tom, že jej ve skutečnosti střelil Tyler.

ZÁBAVNÝ KVÍZ: 13 OTÁZEK PRO FANOUŠKY SERIÁLU 13 REASONS WHY! OTESTUJ SE!

Druhá série ovšem odhaluje, že Alex se sice pokusil o sebevraždu, ale přežil a zranění hlavy mu přivodilo ochrnutí a ztrátu paměti. Jeho představitel nedávno v rozhovoru mluvil o jeho zotavování a výzvách, které představuje nová série.

Dylan alias Clay a Katherine alias Hannah

„Musel jsem si pořád připomínat, že nemůžu používat celou jednu stranu těla. Setkal jsem se s terapeuty a psychology, kteří měli zkušenost s lidmi s poškozením mozku nebo po pokusu o sebevraždu. Pomohlo mi slyšet od nich, jaké to může být, ale fyzický aspekt byl i tak výzva,“ popisuje Miles.

13 reasons why

A protože seriál se zaměřuje hlavně na to, jak mohou být mladí lidé zranitelní, k takové roli neodmyslitelně patří velké množství emocí. „Máme takovou zvláštní kulturu mužnosti tvrdící, že kluci nepláčou,“ řekl. „Emoce přitom nejsou nic, zač bychom se měli stydět. Jsem rád, že jsem součástí seriálu, který na to poukazuje a sám bych si přál, abych něco takového znal už jako teenager.“

13 Reasons Why

13 Reason why

13 Reason Why

Dylan Minnette (Clay Jensen) a Katherine Langford (Hannah Baker), 13 Reasons Why

Selena Gomez a hlavní hrdinové seriálu 13 Reasons Why

Selena Gomez / Dylan a Katherine / 13 Reasons Why

DALŠÍ SEBEVRAŽDY, ŠIKANA A ZNÁSILNĚNÍ? ČEKÁ NÁS TŘETÍ SÉRIE 13 REASONS WHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:49 čtvrtek 20. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • 17
  LOVE
 • 12
  SUPER
 • 10
  LOL
 • 9
  FAIL
 • 8
  WTF
 • 8
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART