9 děsivých zajímavostí a faktů o skvělém seriálovém hitu American Horror Story!

22. září 2017 11:23
Musíme se k něčemu přiznat. Milujeme seriál American horror story. Je rozhodně tím nejděsivějším seriálem v televizi, který jsme kdy viděli a skoro u každé epizody jsme strachy brečeli, křičeli a zakrývali si oči!

ČTI TAKÉ: Tajná svatba! Ewa Farna si vzala svého přítele, kytaristu Martina Chobota!

American horror story

Zatímco jsme s děsem v očích sledovali seriál, přemýšleli jsme nad otázkami, na které konečně známe odpověď.

1. Stali se opravdu ty děsivé vraždy?

Slavný Rosenheim Mansion z první série byl postaven roku 1908 a přestože neexistují jasné důkazy, že by se v něm odehráli nějaké vraždy, každého musí napadnout, že je na něm něco děsivého. Pokud máte pro strach uděláno, můžete za 1450 dolarů strávit noc v Murder House a uvidíme, jestli zamhouříte oči.

2. Hotel Cortez opravdu existuje.

Pokud jste si mysleli, že hotel Cortez, kde se událi i děsivé vraždy a sexuální scény, je vymyšlený, spletli jste se. Předlohou pro režiséra Ryana Murphyho se stal neslavný hotel Cecil, který je snad nejděsivějším hotelem světa. Stali se v něm tajemná úmrtí, sebevraždy a únosy, které nikdo nikdy nevyřešil. Zároveň se stal oblíbeným místem sériového vraha Richarda Ramireze.

3. Evan Peters a Emma Roberts jsou skutečným párem

Mezi všemi těmi děsivými příběhy se přeci jen vyklubala láska. Emma Roberts se sice s Evanem Petersem rozešla, ale prý se opět dali dohromady. Jestli jste z toho zmatení, tak rozhodně nejste jediní.

4. Každá sezóna spolu souvisí

Sice se každá série koná v jiný časový úsek, ale navzájem jsou propojené. V některých se představují postavy, které se objevili v jiných sériích a i místa jsou velmi často stejná. Pozorní fanoušci si určitě všimnou.

That time of year is over again! #NYFW @Coach Delancey watch I  you #TimeforCoach #Partner

Příspěvek sdílený Emma Roberts (@emmaroberts),

5. Zmizení Roanoke je dodnes záhadou

Zatímco my milujeme šestou sérii pro všechna její tajemství, mnoho fanoušků bylo zklamáno, že nebyla vyřešena záhada kolonie Roanoke. Kolonie přišla do USA z Anglie v roce 1587 a o tři roky bez vysvětlení zmizela. Jediná věc, která zůstala byla dřevěná figurka se slovem Croatan, které se často objevuje i v seriálu.

6. Další sezóna potvrzena

Minulý měsíc byla tvůrci potvrzena další a to už sedmá série. Už se nemůžeme dočkat!

7. Sarah Paulson strávila v maskérně několik hodin

Sarah musela v jedné scéně představovat postavu, která měla dvě hlavy. Sarah strávila v maskérně více než 15 hodin. Úžasná práce, Sarah!8. Chystá se další projekt

Občas přemýšlíme, kde na to tvůrce seriálu Ryan Murphy bere čas, ale jisté je, že se chystá další podobný projekt jako AHS, který je v tuto chvíli ve výrobě. „Pracujeme na scénáři a je to tajný projekt, na kterém v tuto chvíli pracujeme. Zatím o tom nikdo neví, jsme zvědaví, jak to všechno dopadne,“ svěřil se Murphy.

9. Jessica Lange odmítla pokračovat

Je královnou seriálu a je hrozné si představit, že už v něm hrát nebude. Jessica se ale rozhodla své působení v seriálu ukončit. „Nikdy jsem tento druh seriálu nedělala, ale evidentně se to vyplatilo,“ přiznala Jessica. Snad se do seriálu ještě někdy vrátí.

ČTI TAKÉ: Zamilovaná Taylor Swift! S přítelem Joem se snaží držet svůj vztah v tajnosti!

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:23 sobota 20. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 45
  LOVE
 • 29
  SUPER
 • 13
  WTF
 • 13
  FAIL
 • 11
  LOL
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART