8 tipů na sexy postavu od výživové poradkyně hvězd! Jak získat tělo snů?

20. února 2018 17:13
Naše tělo ukazuje, jak žijeme i co jíme. Určitě se nechceš cítit pod psa a chceš se cítit dobře psychicky i fyzicky, takže se řiď podle toho, že správná životospráva je prostě základ!

ČTI TAKÉ: Tahle úchylka má název! Proč některé lidi přitahují masoví vrazi?

Fitko, zdravá strava a vytrvalost přináší výsledky!

Smoothie 

Zelené smoothie s proteinem a vlákninou, neboli tzv. Fab4smoothie. „Toto smoothie podporuje rovnováhu krevního cukru a zpomaluje rychlost vstřebávání glukózy a prodlužuje dobu udržení cukru v krvi,“ tvrdí Emma Leveque. I proto nemusíš konzumovat cukr, protože máš už svou denní dávku splněnou.

via GIPHY

Káva

Nemusíš přestat pít kávu, ale měla bys přemýšlet, které mléko v kávě piješ. Doktorka Leveque například doporučuje kokosový olej. „Sušené mléko a sladké moniny, které se do kávy přidávají, obsahuje tzv hladový cukr, který nás nutí neustále jíst a pít. Je proto lepší nahradit sušené mléko například kokosovým olejem.“

via GIPHY


Obžerství

Pokud miluješ odpolední svačinky, mysli na to, které jídlo v tomto čase konzumuješ. „Vynechej rychle zpracované produkty, jako jsou sendviče, čokolády a fast food,“ varuje Leveque. Zkus odpolední svačinky nahradit zeleninou, ořechy, či vařeným vejcem.

via GIPHY


Sladké limonády

Samozřejmě i my milujeme Colu a další sladké limonády, ale snažíme se je pít jen občas. Tyto nápoje obsahují opravdu hodně cukru, žízeň díky nim neuhasíš a budeš z nich mít akorát hlad. „Po vypití těchto nápojů se váš cukr v těle zvýší, uvolní se inzulín a vaše buňky začnou ukládat tento cukr a zabraňují jeho rozpadu,“ vysvětluje Emma Leveque

via GIPHY


Noční nálet na ledničku

Jistě, říkáme si, že nám přeci ten kousek pizzy v jedenáct v noci nic neudělá. Přesto pokud chceš myslet na své zdraví, měla bys mít 12tihodovou pauzu. „Prvních 6-8 hodin po večeři začíná tvé tělo trávit, ale další čtyři hodiny jsou zaměřovány na spalování tuku,“ vysvětluje doktorka. Pokud ale v tuto dobu dáš tělu další potravinu a přestane pracovat. Během spánku tak tvé tělo nebude spalovat žádný tuk.

via GIPHY

Kvíz: Jak dobře znáš Českou republiku? Vyzkoušej našich 20 otázek!


Cvičení

Nejlepší cvičení je prý po ránu. Tělo se nastartuje a může se zvýšit spalování tuků. Pokud se vymlouváš, že odpoledne už se nedonutíš cvičit, je pro tebe ranní cvičení to nejlepší.

via GIPHY

Spánek

Lidé, kteří spí, mají vyhráno. Cítí se totiž lépe. „Nedostatek spánku ve vás probouzí pocit hladu a vy se tak budete mnohem víc a zbytečně přecpávat,“ tvrdí Leveque. Dostatečně spát, spát, spát, to je prostě základ.

via GIPHY

Voda

Pít vodu po celý den, aby se co nejlépe zužitkovala v těle, to je další know how, na které bychom neměli zapomínat. „Voda podporuje úbytek hmotnosti, bojuje proti únavě, zabraňuje bolesti hlavy, zlepšuje pleť,“ tvrdí doktorka. Hned si jdeme dát skleničku!

ČTI TAKÉ: ZOH 2018: 10 zajímavostí o zlaté Ester Ledecké! Proč nemá vlastní Facebook?

via GIPHY

ČTI TAKÉ: Emma Watson: „Bojujme proti sexuálnímu zneužívání!,“ vyzývá herečka

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:13 středa 20. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 42
  SUPER
 • 20
  OMG
 • 11
  LOL
 • 11
  FAIL
 • 11
  LOVE
 • 10
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART