8 super přípravků pro holky s akné! Tohle opravdu funguje!

17. srpna 2018 9:25
Akné je pro mnoho dívek zakleté slovo. V pubertě se s ním setkají všichni. Které přípravky opravdu fungují? Pomůžeme vám nad akné vyhrát už navždy.
1/9

I Lili Reinhart bojuje s akné

Červené pupínek, bolák, akné. Tyhle slova zná snad každá dívka (a nejen ona). Během puberty bojují s akné snad úplně všichni. Někteří si tento problém přenesou až do dospělosti. Jak s akné bojovat a co zaručeně funguje? Máme pro vás několik triků, jak s akné zatočit nadobro.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:25 sobota 15. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • 25
  LOVE
 • 11
  SUPER
 • 11
  WTF
 • 10
  OMG
 • 9
  LOL
 • 8
  FAIL
Foto

K75a75m24i13l66a B40e81l63u45p23o

Zdravím vás,

Pokud se potřebujete nadobro zbavit silného akné a nevíte si rady, doporučuji vyzkoušet přípravek Isotretinoin https://www.belupo.cz/produkty. Jedná se o derivát vitamínu A, který účinně působí na mazovou žlázu.

Do 3 měsíců máte od těžkého akné klid a další fajn efekt tohoto léku je anti-aging. Tím že přípravek působí na mazovou žlázu, dojde k mírnému vysušení pokožky, ta se napíná a mizí vrásky. Podle estetických center se pokožka viditelně "omladí" až o 3-5 let. Přípravek je na předpis ve formě tablet, kde dávkovaní, musí nastavit lékař a je určen pro osoby od 12 let.

Je lepší se zbavit problematického akné, co nejdřív. Dřív než vám zůstanou jizvičky na pokožce a než vám to ovlivní celkové sebevědomí:/

Navíc výrobce dává k přípravku pro pacienty balzám na rty zdarma, abyste je neměli po dobu užívání léku vysušené. Tím že dochází k mírnému vysoušení rtů, dochází k jeho nafouknutí, takže, co více si můžete přát. Jako doplněk léčby doporučuji přípravek krém Baza light, který taktéž výrazně podporuje zamezeni tvorby akné.

Když vám nepomáhají žádné krémy ani masti, je na čase vyzkoušet něco, co opravdu funguje.

Mějte se hezky a držím palce, ať se akné co nejdříve zbavíte:-)

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART