8 bolestných rozchodů letošního roku! Proč se rozešla Selena, Katy nebo Jennifer?

4. prosince 2017 14:57
Rozchody jsou smutné. Kdo po letošním roce už nebude tvořit pár?

ČTI TAKÉ: Lili Reinhart z Riverdale miluje pizzu! Co se jí ale kvůli pochoutce stalo?

Selena Gomez v době, kdy chodila s The Weekendem.

1. Selena Gomez a The Weekend

Kým jiným začít než Selenou Gomez a The Weekendem, kteří hýbou mediálním světem několik posledních týdnů. Selena se s ním prý rozešla poté, co se opět začala stýkat se svým ex Justinem Bieberem. Pár spolu sice vypadal skvěle, ale vypadá to, že ani The Weeekend moc dlouho netruchlil. Vyrazil na večeři s Katy Perry a prý se opět stýká se svou ex Bellou Hadid.

The Weekend se rozešel se Selenou Gomez2. Jennifer Lawrence a Daren Aronofsky

Daren je sice skvělý režisér, ale vypadá to, že ne už tak skvělý muž do života. To zřejmě zjistila krásná herečka Jennifer Lawrence a režiséra pustila k vodě. Tak snad jí dá ještě někdy nějakou roli.3. Kylie Jenner a Tyga

Raper byl s modelkou sice jen pár měsíců, v dubnu se ale rozhodli jít každý svojí cestou. Vypadá to, že tady comeback nehrozí. Kylie je těhotná a šťastným tatínkem má být Travise Scott.

Kylie Jenner a Tyga se rozešli.

4. Katy Perry a Orlando Bloom

Sice se rozešli, ale vypadá to, že je k sobě pořád něco táhne. Jak jinak si vysvětlit, že byli spolu od březnového rozchodu spatřeni hned několikrát. Vypadá to ale, že Katy a Orlando chtěji jen zůstat přáteli.

Katy Perry a Orlando Bloom tvořili dlouho pár.

5. Rachel Bilson a Hayden Christensen

V říjnu roku 2014 se jim narodila dcera a byli jen kousek od svatby. Letos se ale pár, který spolu byl skoro deset let, rozešel. Hvězda seriálu O.C a herec z Hvězdných válek si prý přestali rozumět. Není to škoda?

6. Fergie a Josh Duhamel

Byli spolu několik let a vypadalo to, že se nikdy nerozejdou. Bohužel, rozešli. V září zpěvačka kapely Black Eyed Peas oznámila, že se s Joshem rozchází. Škoda.7. Nicki Minaj a Meek Mill

Rozešli se v červnu a Meek přiznal, že toho velmi lituje. S prostorově výraznou zpěvačkou byl evidentně šťastný a oba se podporovali v tom dobrém i špatném období. To je pryč.

8. FKA Twiga a Robert Pattinson

Výrazná modelka byla s Robertem dva roky a mnozí si ťukali na hlavu, že spolu tihle dva jsou schopní vydržet. Ale oni se navzájem podporovali a byli spolu zkrátka dokonalí. Zdroje ale tvrdí, že by se pár, přestože se rozešel, mohl k sobě vrátit.

ČTI TAKÉ: Selena Gomez o rozchodu s jejím ex, o návratu k Justinovi Bieberovi i o sexuálním obtěžování!

Robert Pattionson chodí od roku 2014 s exotickou zpěvačkou.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:57 úterý 3. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 39
  LOVE
 • 36
  LOL
 • 23
  FAIL
 • 20
  WTF
 • 19
  OMG
 • 16
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART