7 celebrit se svěřilo, proč jsou vegany! Miley Cyrus, Ariana Grande nebo Liam Hemswort...

27. prosince 2017 10:33
Hvězdy se svěřili, proč jsou vegani.

ČTI TAKÉ: Shawn Mendes se pochlubil novým tetováním! Co si vybral tentokrát?

Miley Cyrus

V poslední době se čím dál tím více hvězd rozhodlo, že budou vegani. Vegani nekonzumují žádné živočišné produkty ani produkty, které zvířata „vyrobila“. Tudíž žádný med, vejce, mléko a samozřejmě žádné maso.

Konzumují především hodně luštěnin, ořechy, ovoce, zeleninu a zrní. Každá celebrita si veganství vybrala z jiného důvodu a my vám teď ukážeme ty, které si tento životní styl vybrali. 

1. Ariana Grande

Zpěvačka má velmi zásadové názory na jídlo. „Miluji zvířata víc než lidi. Ne dělím si legraci, ale konzumace rostlinné stravy mi plně vyhovuje. Dokáže prodloužit život,“ řekla v roce 2014 deník The Mirror.

!

Příspěvek sdílený Ariana Grande (@arianagrande),

2. Miley Cyrus

Miley je vegetariánkou od roku 2015, kdy jejího psa zabili kojoti. Zpěvačka a herečka zvířata miluje, její tělo zdobí hned několik zvířecích tetování.

3. Madelaine Petsch

Herečka ze seriálu Riverdale byla k vegetariánství vedena už odmalička. „Ve čtrnácti letech jsem se stala vegankou a nelituji toho,“ přiznává.

Hope everyone is having the best Christmas! 

Příspěvek sdílený Madelaine Petsch (@madelame),

4. Sadie Sink

Herečka ze seriálu Strange Things byla vegetariánkou, pak ale přešla na veganství. „Hodně jsem si rozuměla s rodinou Woodyho Harrelsona, která mě přivedla na to, abych přešla z vegetariánství na veganství. Sledovala jsme spoustu o veganství a uvědomila jsem si, že je to ta správná věc. Dělám to pro zvířata a být vegankou je to nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala,“ dodala herečka.

5. Liam Hemswort

Herec a přítel Miley Cyrus je také vegan, kterým se stal v roce 2015. „Po všech informací, které jsem se dozvěděl o týrání zvířat, jsem nemohl jíst maso. Bylo to pro mě těžší a těžší ho jíst,“ svěřil se.

#thuglife

Příspěvek sdílený Liam Hemsworth (@liamhemsworth),

6. Lea Michele

Herečka ze seriálu Glee není tak zarytou vegankou jako ostatní. Kombinuje veganství a vegetariánství, ale maso rozhodně nejí.

7. Chloe Grace Moretz

V roce 2016 oznámila herečka, že přestává pít mléko. V únoru 2017 dodala, že se stává vegankou a vynechává všechny živočišné produkty.

ČTI TAKÉ: Umí překvapit i blízké kamarády! Co Charlie Puth nevěděl o Shawnu Mendesovi?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:33 čtvrtek 26. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 82
  SUPER
 • 35
  LOVE
 • 30
  LOL
 • 27
  WTF
 • 26
  OMG
 • 20
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART