Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • #POŠLIKOMENT
 • Živě
 • Promotion
 • 50 Cent hlásí vyprodáno a přidává druhý koncert v O2 areně, vystoupí 17. a 18. října 2022

  10. srpna 2022 12:10
  Jen několik málo dní od oznámení podzimního koncertu v O2 areně hlásí legendární rapper 50 Cent vyprodáno. Po fenomenálním úspěchu tedy k velkému zájmu fanoušků přidává další show. Druhý koncert se v největší české hale uskuteční 17. října 2022 od 20:00. Vstupenky jsou v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

  50 Cent

  Ačkoliv se 50 Cent, vlastním jménem Curtis James Jackson III, rozhodl rozšířit své aktuální turné o pražskou zastávku až na poslední chvíli, vyslyšení českých fanoušků se vyplatilo. Příznivci jednoho z nejúspěšnějších umělců své doby pak vyslali nazpět jasný vzkaz. Nebývalou vlnou zájmu ukázali, že jeho tuzemská fanouškovská základna je stále opravu velká a umělcova návratu po 12 letech se nemůže dočkat. Dlouho očekávaný návrat autora hitů In Da Club, Candy Shop, Window Shopper a mnoha dalších tak proběhne opravdu ve velkém stylu hned dvakrát 17. a 18. října 2022 v pražské O2 areně.

  Legendární rapper, vyhledávaný producent, příležitostný herec a režisér a mimořádně úspěšný podnikatel je uznáván jako jeden z nejtalentovanějších hudebních umělců své doby. Držitel cen Grammy se proslavil debutovým albem Get Rich or Die Tryin´, kterého se prodalo více než 30 milionů po celém světě. Deska z roku 2002, se kterou Jacksonovi pomohli tehdy slavnější kolegové Dr. Dre a Eminem, trhala rekordy a přepisovala hudební historii, 50 Cent za album posbíral řadu ocenění.

  Se zkušenými harcovníky Dr. Drem a Eminemem se nedávno opět sešli na jednom podiu během vystoupení v poločase Super Bowlu, ostře sledovaného sportovního svátku amerického fotbalu. Celý svět nadšeně sledoval strhující Halftime Show, která tentokrát patřila hiphopovým legendám. Ke jmenované trojici se připojili Snoop Dogg, Kendrick Lamar a královna hip hopu a soulu, Mary J. Blige.

  Jackson ani po letech od přelomového alba nepřestává dominovat nejvyšším příčkám světových hitparád a na má kontě mnoho nepřeslechnutelných megahitů, ať už jako autor nebo interpret, sám nebo ve spolupráci se světovými hudebními hvězdami.

  Vstupenky na koncert zakoupíte v oficiálních prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal.

  Související