Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • 5 tajemných seriálů, které vás budou bavit, pokud jste fanoušky seriálu Riverdale!

  11. listopadu 2017 9:25
  Taky jste se zamilovali do seriálu Riverdale? Seriál se už během své první série stal hitem všech teen, ale pokud vám nestačí jeden díl, máme pro vás dobrou zprávu. Našli jsme pro vás pět seriálu, které ukojí vaše potřeby, když budete čekat na další díl.

  ČTI TAKÉ: Ed Sheeran točil nové hudební video na ledovci v Rakousku! Hit nebo shit? Hlasuj!

  Riverdale

  Riverdale

  The O.C

  Hlavní hrdina Ryan Atwood je přistižen při krádeži auta. Jako obhájce dostane Sandyho Cohena, který se rozhodne mu pomoct a poté, co ho matka vyhodí z domu, ho vezme ke své rodině. Tak se Ryan seznámí nejen s Sethem, ale také s krásnou Marisa nebo Summer. Pokud milujete vztahy, intriky, tajemství a samozřejmě lásku, rozhodně se na O.C podívejte.


  via GIPHY  Smallville

  Městečko Smallville postihne katastrofa, která změní život spoustě obyvatel. Po dítěti toužící manželé Kentovi naleznou uprostřed pole malého chlapečka Clarka, od začátku ale tuší, že to není jen tak obyčejný chlapec. Zjistí to o několik let později, kdy vyniká svou sílou a rychlostí. V tu dobu se probouzí další chlapec postihnutý katastrofou, kterého spolužáci připoutali ke kůlu. Chlapec se rozhodne spolužákům se pomstít a zabránit tomu může jen Clark.


  via GIPHY  Veronica Mars

  Veronica je pravou rukou svého otce, který je šéfem kriminálky. Ten začne vyšetřovat vraždu její nejlepší kamarádky, obviní ale nesprávného člověka. Z práce ho vyhodí, manželka se od něj odstěhuje a Veronicu její spolužačky vyvrhnou ze společnosti. Bylo to ale doopravdy takhle? Veronica začne pátrat na vlastní pěst a hledat jiné odpovědi na své otázky.


  via GIPHY  Buffy, přemožitelka upírů

  Buffy je na první pohled obyčejná holka, která se ale od svých spolužáků liší tím, že je tou vyvolenou, která bojuje s upíry a démony. K tomu ale aby je mohla zlikvidovat, potřebuje partu svých výstředních přátel.


  via GIPHY  Roswell

  V městečku Roswell se dějí podivné věci. Jen studentka Liz zná pravdu. Náhodně zjistila, že její spolužák, do kterého je tajně zamilovaná, je mimozemšťan. A Liz je jasné, že rozhodně není sám. Rozhodne se, že téhle záhadě přijde na kloub.

  ČTI TAKÉ: 5 důvodů k tomu, ukončit falešné přátelství! Jak poznáš, kdy je čas najít si nové přátele?


  via GIPHY


  Související