Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • 15 faktů a zajímavostí o temném seriálu American Horror Story!

  9. ledna 2018 11:31
  Taky miluješ tenhle americký hororový seriál? Pokud ano, nejspíš už znáš i všechny tyhle fakta!

  ČTI TAKÉ: SLEDUJ PRÁVĚ TEĎ ONLINE! CZECH BLOG AWARDS 2017 - KOVY, ANNA SULC, NIKOL ŠTÍBROVÁ, A CUP OF STYLE, PETRA LOVELY HAIR...

  Evan Peters / Lady Gaga v American Horror Story

  Evan Peters / Lady Gaga v American Horror Story

  1) Kontroverzní seriál American Horror Story pochází od tvůrců seriálů Glee a Plastická chirurgie s.r.o.

  2) Postava Kita Walkera (Evan Peters) má stejné jméno jako alter ego Lee Falka. Jedná se o fantoma, který se objevil v několika knihách, komiksech, videohrách i filmech.

  via GIPHY

  3) Pilotní díl první řady seriálu se natáčel ve skutečném domě. Další díly byly posléze filmovány v jeho přesné replice.

  4) Los Angelská usedlost, která se stala předobrazem „Vražedného domu“, obsahuje pro svého majitele luxus v podobě šesti ložnic a pěti koupelen. Stavba byla ke konci roku 2011 uvedena do prodeje za 4,5 milionu amerických dolarů.

  via GIPHY

  5) Evan Peters (Kit Walker) musel pokaždé používat litry lubrikačního gelu k tomu, aby se vůbec nasoukal do svého gumového „Rubber Man“ kostýmu a zase ven!

  6) V seriálu si měli gay pár zahrát i opravdoví partneři Neil Patrick Harris a jeho manžel David Burtka. Bohužel ale museli role odříct, protože v té době už hráli gay pár ve filmu A Very Harold and Kumar 3D Christmas (Zahulíme, uvidíme). 

  via GIPHY  7) Evan Peters přiznal, že se dal kdysi na herectví jen proto, aby se mohl seznámit s dvojčaty Olsenovými: Mary-Kate a Ashley.

  8) Vizážistce trvá pokaždé skoro tři hodiny, než připraví herečku Naomi Grossman na její roli Pepper! Ve smlouvě má herečka i to, že si musí kvůli roli oholit hlavu.

  via GIPHY


  9) Evan Peters a Emma Roberts (Madison Montgomery) jsou v reálu už od roku 2013 zasnoubeni (a mají hodně divokou historii, kde nechybí ani Emmino napadení Evana, při kterém mu dala pěstí a její následný odvoz na policii).

  Emma Roberts a Evan Peters

  Emma Roberts a Evan Peters

  10) Indické herečce Jyoti Amge, která hraje ve čtvrté sérii roli Ma Petite, je ve skutečnosti dvacet let a je nejmenší žijící ženou na světě, zapsanou díky své výšce v roce 2014 do Guinessovy knihy rekordů.

  via GIPHY

  11) Úvodní titulky a animaci připravil stejný člověk, který má na starosti i grafické zpracování titulků pro seriál The Walking Dead (Kyle Cooper).

  12) „The Murder House“ jste už mohli v seriálu vidět! A to ve čtvrté řadě seriálu Buffy, přemožitelka upírů - zde jako Alpha Delta Frat House!

  13) Frances Conroy (Moira) při natáčení nenosila žádné barevné kontaktní čočky. Opravdu má po autonehodě a následné operaci oka každou duhovku zbarvenou jinak, a tak to bylo vepsáno i do příběhu její postavy.

  via GIPHY

  14) Herci James Cromwell a Frances Conroy spolu před účinkováním v American Horror Story hráli milence v seriálu Odpočívej v pokoji.

  15) Pes z první série - fenka Hallie - je opravdovou filmovou hvězdou. Kvůli natáčení American Horror Story fenka chyběla v některých dílech seriálu Zajatci předměstí. Mnoho amerických režisérů se o ni doslova přetahuje a její kariéru by jí mohla závidět velká spousta herců.

  Fenka Hallie je vyhledávanou hollywoodskou hvězdou

  Fenka Hallie je vyhledávanou hollywoodskou hvězdou

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 11:31 9. května 2018. Anketa je uzavřena.

  • 47
   SUPER
  • 26
   LOVE
  • 19
   OMG
  • 17
   LOL
  • 16
   WTF
  • 16
   FAIL

  Související