10 vlasových proměn roku 2017! Jak se změnila Bella Thorne, Emilia Clarke nebo Katy Perry?

17. října 2017 11:21
Vlasové změny jsou snad největší zábavou celebrit. Své kadeře pravidelně mění Bella Thorne, Ariana Grande, Cara Delevigne, či Zayn Malik. Jaké další změny celebrity podstoupily?

ČTI TAKÉ: Nejbizardnější módní hit Instagramu roku 2017! Chloupky v nose jako trend!

Ariana Grande

1. Ariana Grande

Ariana se změnám barev docela dlouho vyhýbala, ale zřejmě jí její nádherně kaštanově hnědé vlasy začaly už nudit. Proto se uchýlila k šedivé platinové barvě vlasů, u kterých nám nápadně připomíná Daenerys Targeryen z Game of Thrones.

btw i (it's grey)

Příspěvek sdílený Ariana Grande (@arianagrande),2. Bella Thorne

Královna změn vlasů. Vyzkoušela tyrkysovou, ohnivě červenou, zelenou, tmavě modrou i růžovou. Bella barvu vlasů mění snad každý den. Na své dvacáté narozeniny si vlasy obarvila na blond a my už se nemůžeme dočkat jakou barvu zvolí příště.


3. Zayn Malik

Pryč jsou dny roztomilého kluka z One Direction. Letos Zayn hodně experimentoval s vlasy; z černých přešel do pastelově zelené a vše zakončil tím, že se oholil. Přiznává, že ho plešatý vzhled hodně baví.

Monday #zaynxversus

Příspěvek sdílený Zayn Malik (@zayn),4. Kylie Jenner

Víte, že když hodně často měníte barvy, můžete si vlasy brzo rychle zničit? Raději tedy neexperimentujte moc často, pokud nemáte miliony na kadeřníky. Což další vlasový chameleon - Kylie Jenner - rozhodně má.

Rosé 

Příspěvek sdílený Kylie (@kyliejenner),5. Kim Kardashian

Kim není takový vlasový blázen jako její sestra, dříve se drastickým změnám vyhýbala. Tmavá jí už ale začala zřejmě nudit a tak šla na platinovou šedou, ve které vypadá skvěle.

6. Jessy Nelson

Jessy byla rozhodnutá, že se svými pokusy v letošním roce přestane, ale neodolala a z blondýnky se stala hnědovláska a dokonce vyzkoušela i pastelově růžové tóny. Nyní je opět brunetkou a zřejmě si od změn potřebuje trochu odpočinout, aby mohla opět začít experimentovat.

Minty fresh ✨ @heidinorthmakeup ❤️

Příspěvek sdílel uživatel @jesynelson,

7. Katy Perry

S vlasy se nebojí experimentovat ani Katy, která vyzkoušela už desítky barev a účesů. Její oblíbená je zřejmě blond s různými typy střihů. Její nakrátko ostříhané vlasy budily ale rozdílné reakce. Katy se ale zdá být spokojená.8. Cara Delevigne

Cara účesy mění hlavně kvůli filmovým rolím. Nevadí jí si vlasy oholit, obarvit či jinak upravit. Její snaha o co nejlepší ztvárnění postavy tak dostává režiséry i diváky.9. Emilia Clarke

V Game of Thrones sice herečka Emilia Clarke nosí platinovou paruku, v reálném životě se změn nebojí. Ze své přírodní hnědo – blonďaté šla do tmavé hnědé a nakonec si toužila vyzkoušet i blond. Je vidět, že jí její postava Daenerys hodně inspiruje.10. Rihanna

Jsme si jistí, že Rihanna měla více vlasových změn než má singlů. Barbadoskou zpěvačku vídáme každou chvilku v jiné vlasové kreaci, ale nutno podotknout, že všechno jí neskutečně sluší. V roce 2017 zkusila kaštanové vlny i skoro až černé vlasy.

ČTI TAKÉ: Pomoc, už je to tu zase! Jakou barvu mají podle tebe tyhle boty?

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:21 středa 14. února 2018. Anketa je uzavřena.

 • 57
  LOL
 • 42
  LOVE
 • 29
  SUPER
 • 23
  WTF
 • 18
  FAIL
 • 16
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART