Připomeňte si 10 hollywoodských milostných párů, na které svět úplně zapomněl!

1. července 2021 17:26
Že Madonna chodila s Michaelem Jacksonem? No fakt... a takových párů, na které svět už úplně zapomněl, anebo svou lásku dokázali před novináři ututlat, jsme našli dalších 10! Sledujte je všechny!
1/11

Pro filmové i hudební hvězdy existuje jen málo věcí, které lze udržet v tajnosti, protože paparazzi jsou prostě všude! A proto se milostné páry často skrývají... a někdy se dokonce povede, že upadnou v zapomnění!

Madonna and Michael Jackson

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:26 pátek 29. října 2021. Anketa je uzavřena.

 • 36
  SUPER
 • 35
  WTF
 • 35
  OMG
 • 33
  LOL
 • 32
  LOVE
 • 28
  FAIL
Foto

N31e84l64s13o96n T72u36c55k18e30r

Je čas podělit se o své svědectví, jsem Nelson a jsem šťastný, když zde svědčím, že mě matka představila Babě Ogbogo, když zjistila, že po 3 letech manželství nemohu otěhotnět. To mi tedy přineslo tolik problémů do manželství a vedlo k rozvodu. řekla, že je vysoce duchovní a může přimět mou ženu, aby se ke mně vrátila v radosti, a můžeme mít spolu děti. Nejprve jsem pochyboval, dokud jsem se s ním nekontaktoval, a poté na mě seslal mocná kouzla a nedovolil mé ženě, aby se ke mně vrátila poté, co udělala to potřebné. Nyní jsme šťastní s milými dětmi. Ode dne, kdy pro mě Great BaBa Ogbogo pracoval a vyřešil mé problémy. Složil jsem silný slib, že dokud budu žít, budu i nadále svědčit o dobrotě jeho velkých děl a těm, kteří tam čelí vztahovým a manželským obtížím, by se měli rychle spojit a stát se šťastným svědkem jako já. Přerušil jsem jeho kontakt zde, e-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com nebo se k němu dostal přes jeho číslo WhatsApp. +2349020168697

Donutil moji bývalou manželku, aby se ke mně vrátila v radosti

Vyléčil mě z impotentního muže na skutečného muže.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART