10 důvodů, proč milovat herce Brandona Flynna ze seriálu 13 Reasons Why!

6. listopadu 2017 17:58
Herec se proslavil hlavně seriálem 13 Reasons Why a pak vztahem ze Samem Smithem.

ČTI TAKÉ: Jelena je zpátky, The Weekend má smůlu! Justin si je se vztahem se Selenou jistý!

Brandon Flynn a Sam Smith

1. Brandon Flynn se do povědomí diváků nejvíce zapsala jako herec ze seriálu 13 Reasons Why. Právě tento seriál patří k snad nejpopulárnějším seriálům na stanici Netflix a Brandon je rozhodně jeden z důvodů, proč se dočkal takového úspěchu.

2. Narodil se 11. října 1993. V seriálu hraje Justina Floeyho a přiznává, že je to pro něj opravdu sen. Dodává ale že spousta lidí si neuvědomuje, jaká je to práce.

3. Rozhodně to ale neznamená, že by na sobě Brandon nepracoval už dřív. Když mu bylo 10 let, hrál v muzikálu Petr Pan, pana Smee a divadlo mu hodně přirostlo k srdci. Zahrál si ve více než 10 hrách.

4. Vzdělání je pro něj důležité. Vystudoval Rutgers University v New Jersey. K tomu vystudoval výtvarné umění a pyšní se titulem bakalář.

濾 #emmys2017 with E!

Příspěvek sdílený Brandon Flynn (@flynnagin11),

5. Brandon tvoří pár se zpěvákem Samem Smithem. Poprvé jsme o nich zjistili na začátku října, kdy se líbali v ulicích New Yorku. Pár dlouho svou lásku tajil, vše prozradil až zpěvák. „Nevěděl jsem, že nás někdo fotil, ale jsem šťastný. Jsem opravdu šťastný a snažím se jim být, jak to jde,“ svěřil se Sam a vypadá to, že i Brandon je velmi šťastný.

6. Herec si na svém Instagramu hodně zakládá a rád se svými fans sdíleli své soukromí. Na snímcích ukazuje svou rodinu, přátele, ale i práva gayů a lesbiček a nestydí se za to. Naopak, zdá se, že je na to pyšný.

Just saw the "vote no" message in the sky, looming over Sydney. Thank you for raising money and hiring on a plane to write your lack of support amongst the clouds. I hope your hate and lack of understanding fades, just like those words will. Too many of my friends have been kicked out of their homes, kept in the closet, beat up, killed, ridiculed by church and state, institutionalized... and you are scared that if we vote YES, you won't be able to show your hate for Us. Fuck that. We've been scared shitless our whole lives thanks to all the stigmas that surround Us, stigmas that were set in place by the same kind of people who flew that plane over Sydney. We've fought, we've come out bravely even in our fear, and you wrote a message in the sky because you're scared. Equality takes courage, it worries me that too many people in this world lack the balls to stand up for what is right. #fuckhate

Příspěvek sdílený Brandon Flynn (@flynnagin11),

7. Brandon je velmi skromný kluk, který se musel rychle vypořádat s tím, že je najednou všem známý. Přesto nelituje toho, že se stal slavným.

8. Na Instagramu ho sleduje více než 3,5 milionů fanoušků, se kterými nedávno sdílel informaci, že chce, aby v Americe byly podporovány svatby stejného pohlaví.

9. Má snad nejroztomilejšího psa vůbec. Jmenuje se Charlie a herec ho absolutně zbožňuje. Občas ho dokonce bere s sebou i na natáčení či na nákupy. Jeho kolegové ze seriálu ho prý zbožňují stejně jako Brandon.

10. Brandon říká, že v Hollywoodu nemá žádné blízké přátele. Jeho velkým kamarádem je herec ze seriálu Miles Heizer, ale až se Samem našel toho pravého. A to nejen životního partnera, ale nejlepšího kamaráda. Držíme palce!

ČTI TAKÉ: Fanoušci Ariany Grande zbrojí proti Seleně Gomez! Která z holek si víc zaslouží titul Žena roku? Hlasuj!

Sam Smith a Brandon Flynn

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 17:58 úterý 6. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 37
  LOVE
 • 14
  SUPER
 • 12
  FAIL
 • 9
  LOL
 • 9
  WTF
 • 9
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART