10 beauty tipů Seleny Gomez! Co používá, aby z ní byla na Valentýna kočka?

30. ledna 2018 13:27
Valentýn je za dveřmi a ty určitě přemýšlíš o perfektním beauty looku. Máme pro tebe tip, jak na dokonalé líčení přímo Seleny Gomez.

ČTI TAKÉ: NATÁLIE KOTKOVÁ A ONDŘEJ URBAN: NOVÁ MODERÁTORSKÁ DVOJICE MIXXXER SHOW! SLEDUJ V ÚTERÝ OD 15:05!

Selena Gomez

Selena Gomez

1. Rozjasňovač

Chceš zářit i v temnotě noci? Tak to rozhodně musíš použít rozjasňovač. Buď se můžeš jen nápadně lesknout, nebo více zvýraznit tváře a kořen nosu. 

2. Vůně

Vůně hraje velkou roli. Není nic horšího, než když vyrazíš na rande a ten druhý slušně řečeno nevoní. Hezká vůně je základ, měla bys ale odhadnout, která se k tobě hodí. Ne všechny vůně ti totiž musí sedět a co víc, každý parfém voní na různých lidech jinak. 

via GIPHY

3. Tužka na obočí 

Zvýraznění obočí se v dnešní době dává velký důraz. V jednu chvíli je IN husté a neupravované, o pár měsíců později zase dokonale upravené a zarovnané. I přesto bys měla obočí věnovat část svého kosmetického času. 

via GIPHY

4. Dokonalý účes

Selena si zakládá na perfektním účesu a prakticky nikdy ji nevidíš s neupravenými vlasy. To je základ i na rande. Nám osobně se neskutečně líbí ledabylé beach vlny, které vypadají, jak když jsi právě vylezla z moře. 

via GIPHY

5. Sametový top 

Neříkáme, že musíš být celá totálně sexy, ale alespoň jeden svůdný kousek by se hodil. Sametový top v pudrové barvě je to, co nenechá žádného kluka chladným. 

via GIPHY

6. Řasy až do nebe

Oči jsou základ, to víme všichni. Selena nepotřebuje výrazné líčení, protože ví, že řasy udělají všechno. Stačí jeden pohled a tvůj vysněný ti bude klečet u nohou. 

KVÍZ: JSI OPRAVDOVÝ FANOUŠEK SERIÁLU GILMOROVA DĚVČATA? DEJ SI 20 OTÁZEK!

7. Podpatky

Neříkáme, že podpatky milujeme, ale když chceme zapůsobit, rozhodně je volíme. Valentýn je navíc speciální příležitost a vysoké boty ten den doma rozhodně nenechávej. Navíc díky nim každý vypadá štíhlejší a s lepším postojem těla. 

via GIPHY

8. Nalakované nehty

Upravené nehty jsou základ a bez laku na nehty nevycházíme z domu žádný den, natož na Valentýna. Pravidelně docházíme na manikůru a na tento den volíme výraznou barvu - kluci milují na nehtech červenou!

via GIPHY

9. Přirozená pleť

Make-up je snad nejpotřebnější věc v našem kosmetickém kufříku. V létě je naše pleť mnohem hezčí, v zimě si k ní musíme trochu dopomáhat. Důležité ale je zvolit vhodný odstín. 

via GIPHY

10. Dobrá nálada 

To je základ do každého rande. Pokud nemáš nejlepší náladu, radši schůzku přesuň na jiný den. Valentýn nevalentýn! 

ČTI TAKÉ:  HERCI Z RIVERDALE JSOU MNOHEM STARŠÍ, NEŽ POSTAVY, KTERÉ HRAJÍ! KOLIK KOMU JE?

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:27 středa 30. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 69
  LOVE
 • 16
  SUPER
 • 16
  OMG
 • 15
  LOL
 • 12
  FAIL
 • 10
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART