Zůstali i během pauzy kamarády? Louis prozradil, jaký spolu mají kluci z 1D vztah!

22. července 2017 16:25
Louis Tomlinson se svěřil, jaké spolu mají kluci z One Direction vztah.

ČTI TAKÉ: Zpěvačka Rihanna si zablokovala jednu fanynku! Co krásnou zpěvačku naštvalo?

One Direction

Mnozí by si mysleli, že je spojoval jen hudební přátelé, ale členové kapely One Direction byli a jsou stále opravdovými přáteli. Přestože mají teď pauzu na neurčito, jedno je jisté. Harry Styles, Louis Tomlinson, Niall Horan, Liam Payne a Zayn Malik vždycky jsou a budou nejlepšími přáteli.

Louis se o tom nedávno rozhovořil pro časopis Noisey. Louis přiznal, že nejraději měl časy, kdy začínali a ještě nebyli tak velkými superhvězdami. „Ze začátku jsme byli hodně naivní, jezdili jsme po celém světě a bylo to skvělé. Když říkám, že jsme byli naivní, není to myšleno špatně, jen jsme nějaké věci neviděli,“ svěřil se Louis.

via GIPHY

„Byli jsme jako pět nejlepších kamarádů na cestách, bylo to opravdu pěkné. Ale jak jsme stárli, věděli jsme, že se to mění, ale stále jsme byli spolu pořád hrozně rádi,“ pokračoval Louis. Jeho kamarádi z kapely ho podpořili i poté, co mu zemřela jeho matka na leukémii. Dokázali tak, že jejich přátelství je opravdu velmi silné.

Louis také prozradil, jak mu bylo, když začal tušit, že se blíží pauza skupiny. Řekl si, že chce zkusit začít žít život rockové hvězdy a užít si trochu volna, kterého během One Direction moc neměl. „Uvědomil jsme si, že si musím dát trochu volna a nežít jen život na pódiu,“ pokračoval zpěvák.

via GIPHY

Vrací se i k tomu, jaké to bylo stát se hvězdou, kterou milují miliony lidí po celém světě. Nikdy nečekal, že by se mu něco takového mohlo stát, protože to byl naprosto normální kluk, který se objevil v dobrý čas na dobrém místě. Začal žít život, o kterém se mu nikdy ani nesnilo.

„Měl jsme skvělou výchovu, skvělé dětství a byl jsem velmi šťastný. Miloval jsem to a najednou se mi totálně změnil život. Byl to obrovský skok. Bylo to něco, co jsme věděl, že chci, ale s odstupem času jsem začal přemýšlet, zda to nebyla chyba. Nikdy ničeho nelituji, ale občas jsem přemýšlel i o tom, jestli jsem neudělal chybu,“ zapochyboval zpěvák.

Je dobře, že se jeho rozhodnutí nemůže změnit, protože si nedovedeme One Direction představit bez něj. Navíc díky kapele poznal ostatní kluky, se kterými ho pojí dodneška velké přátelství.

@noisey out tomorrow  thanks @philsharp

Příspěvek sdílený Louis Tomlinson (@louist91),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:25 neděle 19. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 315
  LOVE
 • 32
  SUPER
 • 23
  LOL
 • 19
  FAIL
 • 18
  WTF
 • 14
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART