Zpěvák CANN boduje! První klip "Pro jednu na FB" už má přes milion zhlédnutí!

19. června 2018 12:36
CANN je rnb zpěvák z Hradce Králové, kterého můžete znát i jako moderátora ÓČKO CHART na ÓČKO TV! Před rokem a půl si založil profil na YouTube a začal přidávat videa, která točil ve zkušebně na mobil. Vůbec nečekal, že o rok později bude mít jeho YouTube kanál přes 3 miliony zhlédnutí.

CANN

V dubnu tohoto roku se rozhodl vydat svůj první oficiální klip «Pro jednu na FB», který natočil v Dubaji. Za dva měsíce nasbíral přes milion přehrání na YouTube!

„Všechno to začalo před rokem a půl. Založil jsem si profil na YouTube a začal přidávat každou neděli jeden song. Točil jsem je ve zkušebně na mobil. Moc lidí to tenkrát nesledovalo. U každého videa bylo max 200-300 views. Jednou v neděli jsem ale neměl nic připraveného. 

Tak jsem vzal hotový beat a napsal text o tom, co se mi zrovna dělo v životě. Ani jsem tomu songu nedal název. Popsal jsem ho «Pro jednu na FB». A zrovna tohle video mělo mnohem větší zásah, než cokoli, co jsem do té doby vydal,“ popisuje CANN svůj první úspěch na YouTube.

VIDEO: CANN - Pro jednu na FB [Oficiální videoklip]: 

CANN začal psát o tom, co se děje kolem něj, vznikaly tudíž reálné příběhy, které lidi začaly oslovovat. S každým vydaným songem se odezva posluchačů zvětšovala. „Rozhodl jsem se natočit první klip k songu «Pro jednu na FB». Čekal jsem, že klip bude bavit hlavně moje lidi. Ale překvapilo mě, jak se to neskutečně rozletělo. Ten song nehraje jediné rádio, nevyšel ani jeden článek, ale přitom ho sdílejí stovky lidí, úplně neznámý lidi si píšou kousky textu jako citáty a na musical.ly je z toho hit,“ vypráví CANN.

CANN

Jako poděkování svým fanouškům se CANN rozhodl uspořádat párty i s koncertem: „Tenhle úspěch neberu jako samozřejmost. Chtěl bych se potkat s lidmi, co mě podporujou a oslavit to. Proto v pátek 29. 6. proběhne venkovní party před hradeckým klubem BB69. Vstup je zdarma, věkové omezení není, doražte kdokoli, kdo máte náladu.“

CANN

CANN

CANN

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:36 středa 17. října 2018. Anketa je uzavřena.

 • 29
  SUPER
 • 21
  LOVE
 • 13
  OMG
 • 11
  LOL
 • 10
  WTF
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART