Zpěvačka z Pentatonix je zasnoubená! Jak ji její přítel požádal o ruku? Zkoukni fotky!

4. června 2016 11:44
Blonďatá zpěvačka Pentatonix - Kirstin Maldonado - je zasnoubená! Zkoukni, jak a kde ji její kluk Jeremy Michael Lewis žádal o ruku! I o tento intimní okamžik se tihle dva neváhali podělit se svými fanoušky na Instagramu!

Zasnoubení v romantické Paříži? Sen každé druhé holky!

Jeremy dokonce nasdílel i znění jeho žádosti o ruku, které se pro tuto příležitost zpaměti naučil: „Moje lásko, slova nedokáží vyjádřit moje pocity a to, jak moc jsi ovlivnila můj život k lepšímu během posledních dvou a půl let, ale budu se snažit... V říjnu 2013 jsem potkal tebe - tu nejúžasnější holku na celém světě. Od té doby jsem neprožil ani jeden den bez tvé podpory, lásky a přátelství.

Fotogalerie

To, co společně sdílíme je něco vážně speciálního a nikdy to nebudu brát jako samozřejmost. I když se několikrát stalo, že nás chtěl někdo od sebe oddělit, nejdůležitější je, že se tomu tak nestalo. Jsme tady, každý den jsme si i po těch letech bližší a stvořili jsme spolu něco, co pořád sílí. Zasloužíš si jenom to nejlepší a ať už nám život připraví do cesty cokoliv, slibuju, že ti dám ze sebe jen to nejlepší. Nepřeju si nic jiného, než tě mít po svém boku až do konce. Do konce našich životů. Kirstin, moje lásko, můj poklade, vezmeš si mně?“

Zamáčkněte slzu, ukliďte kapesníčky a podívejte se v galerii, jaký nádherný prsten Jeremy Kirstin navlékl poté, co řekla ano!

No - Pentatonix (Meghan Trainor Cover)

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:44 neděle 2. října 2016. Anketa je uzavřena.

 • 207
  LOVE
 • 26
  SUPER
 • 14
  FAIL
 • 9
  OMG
 • 6
  LOL
 • 6
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART